QCY T13 vs. Haylou GT3

Elime ulaştılar genellikle sporda ve dışarda kullandım kullanımı rahattı tam f/p ürünü çok bir şey beklemeyerek aldım dokunmatik kısımları o kadar rahat ettirmiyor malzeme bakımından ne çok kaliteli diyebilirim nede oyuncak gibi bir şey diyebilirim youtube'deki videoların çoğunuyla yorumum aynı farklı bir şey diyemem ama cidden şarjını bitiremedim kaç gün oldu ses kalitesi bakımından çok fazla kulaklık denemediğimden o kadar iyi bir yorum yapamam ama bana fazlasıyla yetti müzik aletlerinin sesinide aldım sorunuz olursa sorun yanıtlayabildiğim kadar cevap veririm.

Elime ulaştılar genellikle sporda ve dışarıda kullandım kullanımı rahattı tam F/P ürünü çok bir şey beklemeyerek aldım dokunmatik kısımları o kadar rahat ettirmiyor malzeme bakımından ne çok kaliteli diyebilirim ne de oyuncak gibi bir şey diyebilirim YouTube'deki videoların çoğunuyla yorumum aynı farklı bir şey diyemem ama cidden şarjını bitiremedim kaç gün oldu ses kalitesi bakımından çok fazla kulaklık denemediğimden o kadar iyi bir yorum yapamam ama bana fazlasıyla yetti müzik aletlerinin sesini de aldım sorunuz olursa sorun yanıtlayabildiğim kadar cevap veririm.

Hocam gürültülü ortamlarda müzik dinlense veya film izlesek rahat duyar mıyız? Örnek: Araba yolculuğunda.

Hocam gürültülü ortamlarda müzik dinlense veya film izlesek rahat duyar mıyız? Örnek: Araba yolculuğunda.
Ben rahatça sesin /75 seviyesindeyken dinledim ama şunu söylemem gerek her kişinin istediği seviye farklı bana yeterli gelen sana gelmeyebilir ama şunu söylemeliyim ses seviyesi yüksek ondan dolayı dinleyebileceğini düşünüyorum eğer çok abartılı ses seviyesi olan bir yerde değilsen örneğin konser gibi.

Ben rahatça sesin /75 seviyesindeyken dinledim ama şunu söylemem gerek her kişinin istediği seviye farklı bana yeterli gelen sana gelmeyebilir ama şunu söylemeliyim ses seviyesi yüksek ondan dolayı dinleyebileceğini düşünüyorum eğer çok abartılı ses seviyesi olan bir yerde değilsen örneğin konser gibi.

Anladım hocam. Almam gereken cevabı aldım teşekkürler. Kimsede zaten 300 TL'lik kulaklıktan konserde duyulmuyor diye şikâyetçi olmaz herhalde. Gürültü açısından yolculukta vs rahat duyayım yeter.
@Kaan_klft hocam kulaklığı aldığımız da ilk yapmamız gereken nedir bir bilginiz var mı? Kulaklık kırmızı yanıyor baktım larj az anlamındaymış. Kutu yeşil yanıyor şarjı bar demekmiş. Ne yapmam gerek?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı