QCY T1C alınır mı?

Dostum bu modeli ve başka modelleri de kullandım. Giriş seviyesi kulaklıklar için QCY ilk bakacağım markalardan biri. En büyük eksisi genel olarak mikrofonları çok iyi değildi kulaklıkların ancak ses seviyeleri ve kalitesi fiyatına göre gayet hoş. Şu anda piyasasını bilmiyorum bu yüzden attığın model ucuz ya da pahalı diyemem ama piyasasını araştırırsan QCY markasını tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu alınır mı, fiyat çok ucuz. Neden böyle?

Ben beğendim açıkçası fp ürün A101'den aldım 89 TL ürün 10 TL kargo ile gayet güzel bazıları ses seviyesi düşük yazmış fakat bana gayet yüksek geldi.

Hocam selamlar aynı kulakliktan bende sipariş ettim yani memnun musunuz?

Ben gayet memnunum tavsiye ederim şarjıda bence fazla gidiyor ben 3.5 saat aralıksız kullanmıştım %20 gibi bir şey kaldı bende tereddüt ederek aldım ama memnun kaldım.

Hocam değişik bir şekilde yorumlara baktığımızda gerçekten beğenilmiş. Sadece senkronizasyon sorunu var yazmışlar ve ses kalitesini iyi bulmuşlar. Kullanmadım ama yorumlarda bakınca iyi duruyor alabilirim kendim galiba. Çok teşekkürler.

Senkronizasyon sorunu şarj ünitesi bittiğinde olabiliyor onu da düzeltmesi zaten kolay. Kullanmadım ama benzeri bende mevcut.
Benim kullandığım modeli merak ediyorsanız linkledim yazıma.
Bakın hatta burada daha ucuza satılıyor buradan temin edebilirsiniz. Herhangi bir bağlantım yoktur kendisiyle.

Senkronizasyon sorunu şarj ünitesi bittiğinde olabiliyor onu da düzeltmesi zaten kolay. Kullanmadım ama benzeri bende mevcut.
Benim kullandığım modeli merak ediyorsanız linkledim yazıma.
Bakın hatta burada daha ucuza satılıyor buradan temin edebilirsiniz. Herhangi bir bağlantım yoktur kendisiyle.

2. attığın Xiaomi değil bir de bende seninkinden alacaktım güven problemi yaşadım çok fazla replikası var Xiaomi'nin sen orjinalliği sorguladın mı?
Senkronizasyon sorunu nasıl oluyor daha yaşamadım.

2. attığın Xiaomi değil bir de bende seninkinden alacaktım güven problemi yaşadım çok fazla replikası var Xiaomi'nin sen orjinalliği sorguladın mı?
Senkronizasyon sorunu nasıl oluyor daha yaşamadım.

Kutuda orjinalliği kontrol etmek için barkod ve kod var. Ve ilanı şimdi güncellemişler Xiaomi yazıyordu. Güven sorunu yaşıyorsan benim yapabiliceğim bir şey yok. 100 lira fazla verip telefonculardan da edinebilirsin. İnternetteki çoğu kişi yurt dışından alıyorlar.
Birinci linkteki Xiaomi ikincide electrofrozen diye bir ürün var ama Earbuds ile tamamen aynı satıcıya sorduğumda " biz bunları Türkiye'den değil başka bir yerden temin ediyoruz sıkıntısı olursa ya da beğenmez iseniz iade talebinde bulunabilirsin " dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı