QCY T20 vs Shaza Air 7 vs Havit TW947 vs Soundpeats Air 3 Deluxe HS

ephy361

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta gördüğünüz kulaklıklar arasında kaldım. Soundpeats dışı kulaklıklar F/P olarak iyiler ama Soundpeats de kaliteli kulaklık, önceliğim müzik ve batarya performansı olacak Soundpeats bütçemin biraz üstüne çıkıyor da eğer derseniz tercihimi ondan yana kullanacağım.

Aralarinda acik ara Air 3 Deluxe, soyledigin tum modeller open-Air kulakliklar ve hem bass konusunda hem genel ses konusunda bu yuzden kayiplari var eger silikonlular rahatsiz ediyorsa Air 3 Deluxe alinabilir ama onun haricinde tavsiye etmem.

Open-Air olması daha iyi olur hocam benim için, Air 3 Deluxe diğerlerine göre daha tuzlu aradaki farka değer mi acaba?

Aralarında Air 3 Deluxe HS en iyisi zaten hocam, bütçenizi çıkarabiliyorsanız onu alın geçin. Diğer türlü mikrofon önemsiz ise TW947 mantıklı.

Bütçe çıkar da aradaki farka değer derseniz çıkartabilirim, mikrofon çok önemli değil benim için 400e TW947 mi almak daha mantıklı yoksa 1000e Air Deluxe 3 mü? Bir de YouTube incelemelerinde TW947 için diğerlerinden daha kötü ses kalitesi olduğunu söylüyor düşük bütçede shaza öneriyor da kararsız kaldım.

Merhaba, başlıkta gördüğünüz kulaklıklar arasında kaldım. Soundpeats dışı kulaklıklar F/P olarak iyiler ama Soundpeats de kaliteli kulaklık, önceliğim müzik ve batarya performansı olacak Soundpeats bütçemin biraz üstüne çıkıyor da eğer derseniz tercihimi ondan yana kullanacağım.

QCY T20 kullanıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı