QCY T5 vs Lenovo LP1

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefon gelmişken TWS kulaklık bakayım dedim. Hangi model daha iyi sizce? Lenovo 20 lira daha ucuz. Biri 100 lira diğeri 120 lira. Yorumlarınızı bekliyorum.

Telefon gelmişken TWS kulaklık bakayım dedim. Hangi model daha iyi sizce? Lenovo 20 lira daha ucuz. Biri 100 lira diğeri 120 lira. Yorumlarınızı bekliyorum.

QCY T5 kullanıyorum . Hiçbir sıkıntısını görmedim şimdiye kadar. Sadece bilgisayara bağlayınca 1 saatte bir 1 saniye kadar ses gidip geliyor ama o da sürücülerle alakalı. Kasası ve kendisi sağlam kesinlikle. O kadar düşürmeme rağmen çatlak bile yok. Göğüs hizasından asfalta ve mermere düşürdüm çok defa. Parkeye de yaklaşık 2 metreden düşürdüm. Herhangi bir sorununu görmedim.

QCY T5'i 109 TL'ye buldum.
Hepsiburada'dan almam lazım.
QCY T5 kullanıyorum . Hiçbir sıkıntısını görmedim şimdiye kadar. Sadece bilgisayara bağlayınca 1 saatte bir 1 saniye kadar ses gidip geliyor ama o da sürücülerle alakalı. Kasası ve kendisi sağlam kesinlikle. O kadar düşürmeme rağmen çatlak bile yok. Göğüs hizasından asfalta ve mermere düşürdüm çok defa. Parkeye de yaklaşık 2 metreden düşürdüm. Herhangi bir sorununu görmedim.
Sadece telefonda kullanacağım zaten. O yüzden sıkıntı yok. Ama Lenovo kullanan birinin yorumunu da alsam iyi olurdu.

Lenovo genel olarak kaliteli ve köklü bir marka. Bu ürünü de kalitelidir diye düşüyorum. Ama bu kesin bir bilgi değil tabi. Sadece bir varsayım.
Marka olarak Lenovo'ya daha sıcağım. Ürünün arkasında Lenovo oluyor sonuçta.
Mikrofon kalitesini duyduktan sonra Lenovo'dan uzaklaştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı