QCY-T7 bağlanmıyor

LutfıPolat

Hectopat
Yer
Kocaeli/İstanbul
Aldıktan sonra YouTube'da bulunan videolardaki gibi bağlamaya çalıştım fakat bağlayamıyorum kutunun içindeyken bağlandı olarak gözüküyor çıkraıp kulağıma takınca hemen kapanıyor uygulamasını kullanmadan direkt Bluetooth üzerinden bağlantı sağlayamaz mıyım?

Aldıktan sonra YouTube'da bulunan videolardaki gibi bağlamaya çalıştım fakat bağlayamıyorum kutunun içindeyken bağlandı olarak gözüküyor çıkraıp kulağıma takınca hemen kapanıyor uygulamasını kullanmadan direkt Bluetooth üzerinden bağlantı sağlayamaz mıyım?
Hocam bende T13 var Bluetooth a bağlayıp sonra uygulamaya bağlayınca olmadı Bluetoothu kestim uygulamaya bağladıktan sonra Bluetootha kendi bağladı zaten. Böyle bir deneyin dediğinizi pek anlamadım da.

Hocam bende T13 var Bluetooth'a bağlayıp sonra uygulamaya bağlayınca olmadı Bluetooth'u kestim uygulamaya bağladıktan sonra bluetootha kendi bağladı zaten. Böyle bir deneyin dediğinizi pek anlamadım da.

Uygulamaya bağlıyorum ardından Bluetooth kısmında bağlı olarak gözüküyor kulaklıkları kutudan çıkarınca otomatik bağlantı kesiliyor.

Geri
Yukarı