QHD vs 4K

Temha

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba FHD monitörümün yanına bir monitör daha almayı düşünüyorum 2. monitörüme PC, PS3 ve 4 Pro cihazlarımı takmayı düşünüyorum. Mevcut ekran kartım GTX 960, 2K ya da 4K yeni monitör almak istiyorum daha çok PC'de kullanacağım monitörü; ilk monitörümde oyun oynarken 2. monitörde video izlemek sistemi zorlamayacak araştırma yapmak vb. işlerde kullanmayı düşünüyorum.

(2000 TL 25 inçten büyük monitör önerisi) buraya konu açmıştım daha önce,

Sizce bu 2 cihazdan hanigisini almalıyım:

Boşta bile olsa 2. monitörüm 4K çözünürlük vereceği için ekran kartım kaldırır mı bilemiyorum, sizin tercihiniz hangisi olurdu?

Herkese merhaba FHD monitörümün yanına bir monitör daha almayı düşünüyorum 2. monitörüme PC, PS3 ve 4 Pro cihazlarımı takmayı düşünüyorum. Mevcut ekran kartım GTX 960, 2K ya da 4K yeni monitör almak istiyorum daha çok PC'de kullanacağım monitörü; ilk monitörümde oyun oynarken 2. monitörde video izlemek sistemi zorlamayacak araştırma yapmak vb. işlerde kullanmayı düşünüyorum.

(2000 TL 25 inçten büyük monitör önerisi) buraya konu açmıştım daha önce,

Sizce bu 2 cihazdan hanigisini almalıyım:

Boşta bile olsa 2. monitörüm 4K çözünürlük vereceği için ekran kartım kaldırır mı bilemiyorum, sizin tercihiniz hangisi olurdu?
PS4 için 4k olan.

Viewsonic olanı kullanıyorum, 6 ay civarı oldu.Masada kapladığı yer olsun, renk kalitesi olsun çok iyi.O monitör için şu incelemeye de bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben alırken bu videoyu referans almıştım ve dediğim gibi çok da memnunum.

PS4 için 4k olan.

Sorunum net anlaşılmadı sanırım oyun önceliğim değil:

2. bir monitör almayı düşünüyorum film izlediğim için renklerin canlılığı ve kalitesi benim için çok önemli oyun oysanamda tepkime süresi ve düşük Hz olması önemli değil.

Ekran kartım 2. Ekran olarak 4K çözünürlüğü kaldırabilir mi kaldıramaz mı ?

Geri
Yukarı