QK-1202000 adaptör alternatifleri

elestirik

Hectopat
Merhaba elimde bir adaptör var ve bu adaptör bozuk, resmini ekleyeceğim. Bu elimdeki bozuk adaptöre eşdeğer bir adaptör arıyorum, bir tane buldum linkini paylaşacağım. Fakat bu konulardan pek anlamıyorum fotoğrafını paylaşacağım, adaptörle linkini paylaşacağım adaptör eşdeğer mi onu öğrenmek istiyorum teşekkürler.

WhatsApp Image 2020-08-22 at 14.44.09.jpeg

Bu da bulduğum ürünün linki: Botech Adaptör 12 Volt 2 Amper Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Linkini paylaştığın adaptör ile eş değerde. Fakat kutup bağlantıları nasıl onu göremiyorum. Made in China yazısının üstünde (- ve +) kutup işareti var. Bu işaret sendekinde soketin dışı (-), içi (+) kutup demek. Linkini gönderdiğin adaptörde bu işaret gözükmüyor. Aldığında kontrol et eğer sendeki adaptör gibiyse sorun yok. Eğer tam tersiyse soket kutuplarını değiştirtmen gerek. Onu da ya yeni soket lehimletecen yada kablodan kesip kutupları ters çevireceksin. Ama %70 ihtimalle doğrudur kutupları.

Linkini paylaştığın adaptör ile eş değerde. Fakat kutup bağlantıları nasıl onu göremiyorum. Made in China yazısının üstünde (- ve +) kutup işareti var. Bu işaret sendekinde soketin dışı (-), içi (+) kutup demek. Linkini gönderdiğin adaptörde bu işaret gözükmüyor. Aldığında kontrol et eğer sendeki adaptör gibiyse sorun yok. Eğer tam tersiyse soket kutuplarını değiştirtmen gerek. Onu da ya yeni soket lehimletecen yada kablodan kesip kutupları ters çevireceksin. Ama %70 ihtimalle doğrudur kutupları.
Tamam çok teşekkür ederim. Ürün geldikten sonra kontrol ederim farklıysa geri iade ederim artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı