Qkz VK4 ile ses kasılır mı?

Onur Talha

Decapat
Selamlar arkadaşlar. Dün konu açtım ancak cevap veren kimse olmadı bende internetten araştırıp qkz VK4 kulaklığını almaya karar verdim. Profesyonel Valorant oyuncusuyum ve kulak içi istiyordum kulak üstü kulaklarımı feci ağrıtıyor. Sizce ben bu kulaklıkla ses kasabilir miyim? Alarak hata mı ettim yoksa? Forumda öneren çok olmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alarak hata etmediniz çok iyi kulaklık. Ses kasma olayı değişir, kulak üstü kadar iyi ses kasılmaz ancak yine de güzel. Windows Sonic açmanızı öneririm bu arada.

1609606205762.png

Alarak hata etmediniz çok iyi kulaklık. Ses kasma olayı değişir, kulak üstü kadar iyi ses kasılmaz ancak yine de güzel. Windows Sonic açmanızı öneririm bu arada.

Eki Görüntüle 813465

Çok iyi ses kasarım kendime güveniyorum CS:GO kariyerimden sonra profesyonel Valorant oynuyorum hep kulak üstü kullandım ama cok ağrıttı hep. Artık kulak içi kullanacağım. Stereo ile ne farkı var Windows Sonic'in? Bir de ASUS ROG cetra Core ile aralarında ne kadar performans vardır hangisi daha iyidir ileride ona gecmeyi planlıyorumda önümüzdeki 1 ay Full turnuvamız var o yüzden 5-6 aylığına idareten aldım.

Windows Sonic sanal 7.1 yapıyor bir nevi, o yüzden önermiştim. Cetra Core daha iyi ses kasar zira zaten kulak üstü olması avantajı var ancak bütçenize göre değişir. Cetra Core en iyisi olmayabilir bu bütçede yani.

Windows Sonic sanal 7.1 yapıyor bir nevi, o yüzden önermiştim. Cetra Core daha iyi ses kasar zira zaten kulak üstü olması avantajı var ancak bütçenize göre değişir. Cetra Core en iyisi olmayabilir bu bütçede yani.

Kulak üstü olma avantajı var demissiniz ama kulak içi kulaklık 😊.Zaten hemen almayacağım turnuvalar bitsin oradan aldığımız parayla alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı