Banka/Kart QNB Finansbank Ekstresini Faizsiz Olarak 250 TL'ye Sabitleme

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Merhaba,

QNB Finansbank uygulaması üzerindeki kampanya ile kredi kartı ekstrenizi 2 ay boyunca 250 TL'ye sabitleyebiliyorsunuz. Herhangi bir katılım ücreti veya faiz yok fakat kampanya kişiye özel olarak sunuluyor. Herhangi bir üst tutar belirtilmemiş. Örneğin, şu anda 50000 TL ekstreniz varsa ay sonunda 250 TL ödüyorsunuz ve 49750 TL olan kalan borcu da gelecek ayın ekstresiyle birlikte 2 ay sonunda ödüyorsunuz.

Not: Tüm müşterilere sunulan 2 ay erteleme ve 3 ay taksit kampanyası da mevcut fakat bu kampanyada faiz alınıyor. Yanlışlıkla buna katılmamak için şartları okumanızı öneririm.

Son düzenleme:
Gerçekten güzel bir kampanya, alışveriş yapmak isteyen QNB müşterileri için şu an tam zamanı.
CEPTETEB de 50000 TL'ye kadar olan harcamaları faizsiz olarak 3 ay erteliyordu. Yılbaşı alışverişleri için bankalar gerçekten cömert davranıyor. Bu enflasyonda, borçları ertesi gün istememeleri bile şaşırtıcı. :D

CEPTETEB de 50000 TL'ye kadar olan harcamaları faizsiz olarak 3 ay erteliyordu. Yılbaşı alışverişleri için bankalar gerçekten cömert davranıyor. Bu enflasyonda, borçları ertesi gün istememeleri bile şaşırtıcı. :D
Tuvalet kağıdının TL karşısında değer kazandığı bu zamanda gerçekten cömert bir davranış.

Merhaba,

QNB Finansbank uygulaması üzerindeki kampanya ile kredi kartı ekstrenizi 2 ay boyunca 250 TL'ye sabitleyebiliyorsunuz. Herhangi bir katılım ücreti veya faiz yok fakat kampanya sanırım kişiye özel olarak sunuluyor. Herhangi bir üst tutar belirtilmemiş. Örneğin, şu anda 50000 TL ekstreniz varsa ay sonunda 250 TL ödüyorsunuz ve 49750 TL olan kalan borcu da gelecek ayın ekstresiyle birlikte 2 ay sonunda ödüyorsunuz.

Şimdi buradan ben ne anladım, hiçbir şey. Biraz daha açık anlatır mısın?

Şimdi buradan ben ne anladım, hiçbir şey. Biraz daha açık anlatır mısın?
Örnek ile anlatabilirim:
  • Bu ay 50000 TL harcama yaptınız. Ay sonunda ekstreniz normalde 50000 TL olarak kesilecekti.
  • Kampanyaya katılım yaptınız.
  • Kampanya şartları gereğince ay sonundaki borcunuz 250 TL olarak çıktı ve kalan borcunuz faizsiz olarak ertelendi. Kısacası, ekstrenizi 250 TL'ye sabitlediler.
  • Sonraki ay geldi, yine 50000 TL harcama yaptınız. Ekstreniz yine 250 TL'ye sabitlendi ve kalan borç ötelendi.
  • Ödediğiniz ekstreleri çıkardığınızda toplam borç bakiyeniz 99500 TL oldu. En son çıkacak ekstrenizle birlikte bu ötelenmiş borcu da 2 ay sonunda ödemiş oldunuz. Herhangi bir faiz ödemediniz.

Örnek ile anlatabilirim:
  • Bu ay 50000 TL harcama yaptınız. Ay sonunda ekstreniz normalde 50000 TL olarak kesilecekti.
  • Kampanyaya katılım yaptınız.
  • Kampanya şartları gereğince ay sonundaki borcunuz 250 TL olarak çıktı ve kalan borcunuz faizsiz olarak ertelendi. Kısacası, ekstrenizi 250 TL'ye sabitlediler.
  • Sonraki ay geldi, yine 50000 TL harcama yaptınız. Ekstreniz yine 250 TL'ye sabitlendi ve kalan borç ötelendi.
  • Ödediğiniz ekstreleri çıkardığınızda toplam borç bakiyeniz 99500 TL oldu. En son çıkacak ekstrenizle birlikte bu ötelenmiş borcu da 2 ay sonunda ödemiş oldunuz. Herhangi bir faiz ödemediniz.

Şimdi oldu. Sağ ol.

Kaç yıldır Garanti'yi kullanıyorum, en yüksek limitim onda. Ama hiiiiç böyle bir kampanya yapmaya tenezzül etmediler. Bari yılbaşına özel falan yapsalar.
Genellikle QNB Finansbank, Akbank ve CEPTETEB böyle kampanyalar yapıyor. Erteleme avantajının işinize yarayacağını düşünüyorsanız alternatif kart olarak birsini almanızı öneririm. Limit konusunda üç banka da oldukça cömert fakat müşteri profili önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı