QP Bilişim kargo takibi nasıl yapılır?

Altarein

Hectopat
QP Bilişim'den sistem aldım. Bana bir sipariş numarası verdi ama bunu nereye yazacağımı bilmiyorum.
Bilenler cevaplayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabım> Siparişlerim > Aldığınız ürünün siparişi göster sekmesine basın. Sipariş taşıma detaylarına basın orada kargo takip numarası yazıyor. Hangi kargo ile geliyorsa sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.

Teşekkürler.Peki aldığım parçalar sağlam gelirmi yoksa hasarlı gelirse tutanak mı tutturayım.Mesela kargocuya 1 dk bekleyin diyerek kutuyu açıp bakıp öyle alayım değilmi ?

Teşekkürler.Peki aldığım parçalar sağlam gelirmi yoksa hasarlı gelirse tutanak mı tutturayım.Mesela kargocuya 1 dk bekleyin diyerek kutuyu açıp bakıp öyle alayım değilmi ?
Kesinlikle.
Hatta kutunun kenarında bükülme vb. varsa hiç almayın direkt tutanak tutturun. Kutunun kenarını yamultacak kadar bir kuvvet uygulandıysa içindeki parçalara zarar vermiş olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı