QP Gaming XT alınır mı?

MSI RX 5700XT Gaming X modeli fiyat/performans/sıcaklık açısından en iyi ürünlerden. Sadece GPU sıcaklığına bakmayın VRM ve GDDR6 sıcaklıklarına da bakıldığında ülkemizde satışta olan ortalama en iyi RX 5700XT olabilir.

Sistemi ben de almayı düşünüyorum, ayrıca bununla ilgili bir konu açmıştım. Kendileri 23 Kasım'da başlayacak ve 9 gün sürecek güzel bir indirimden bahsettiler. Müşteri memnuniyeti olarak rakipsiz diyebilirim.

MSI RX 5700XT Gaming X modeli fiyat/performans/sıcaklık açısından en iyi ürünlerden. Sadece GPU sıcaklığına bakmayın VRM ve GDDR6 sıcaklıklarına da bakıldığında ülkemizde satışta olan ortalama en iyi RX 5700XT olabilir.
Nitro+ Varken bunları demeniz? Ayrıca MSİ,ASUS marka 5700 ve 5700 XT'lerde kronik sorunlar dolu şikayetlere bakabilirsiniz.

Nitro+ Varken bunları demeniz? Ayrıca MSİ,ASUS marka 5700 ve 5700 XT'lerde kronik sorunlar dolu şikayetlere bakabilirsiniz.
Evoke, ROG, TUF ve Gigabyte Gaming ürünlerinde sıkıntı var. Nitro+ modelinde kontrolcü sayısını düşürmüşler bu sebeple malzemeden kıstıklarını düşünüyorum. Kartın soğutması çıkarıldığında geriye kalan kısma da bakmalısınız. İyice araştırana kadar ben de Nitro+ tavsiye ediyordum ancak Gaming X bir adım önde diyebilirim.

Şu eklemeyi de yapayım; Nitro+ modeline kötü demiyorum.

Son düzenleme:
Merak ettim sistem çok iyi ve fiyat çok uygun duruyor ama QP Bilişim'den daha önce alışveriş yapmadım. Güvenebilir miyim? Müşteriyle ilgileniyorlar mı?

Merak ettim sistem çok iyi ve fiyat çok uygun duruyor ama QP Bilişim'den daha önce alışveriş yapmadım. Güvenebilir miyim? Müşteriyle ilgileniyorlar mı?
Efsane cumayı beklemelisin dolar zaten ozamana kadar 6 yı geçmez .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı