Qp güvenilir mi?

Arkadaşımızı/kardeşimizi konu açtığı için darlayanları anlamıyorum. Belki son dakika güvenilirliğini kaybetti firma? Türkiye’de birçok firma senelerce faaliyet gösterip sonra vurgun yapıp gitti biliyoruz. Tabii, elbette QP’yi tenzih ediyorum ve güvenilirliğini ben de onaylıyorum. Lakin, dostumuz konu açıp merakını gidermek istemiş. Güncel durumundan haberdar olmak istemiş. Veritabanını, bandwith’i sizin kadar Ali abi, Recep abi vs. düşünmüyor dostlarım.

Forumlar bunun için vardır.

@Pluxy01 not olarak aşağıya yazmıştım ama silinmiş. Tekrar sormamın amacı güncel durumunu merak ettiğimden dolayıydı.(Soruyu sonra kişiyim hesap 1 saat ceza yedi yanlış kategoriyi seçtiğim için)

@Rivadex QP ORTHAON - Ryzen 5 3600 / 16GB / RTX 3060 12GB / 240GB SSD Oyun Bilgisayarı bu sistemi almayı düşünüyorum. Sadece işlemciyi 5600x ve anakartı B450M-Pros olarak değiştirdim. Bence şu an ki krizde güzel fiyat, sizce alınır mı?
500W PSU yetmeyebilir. SSD kronik sorunlu. Kasayı 600W'lı hale yükseltmenizi ve SSD'yi de XPG Spectrix S40G yaparsanız alınabilir. Ayrıca 5600X stok soğutucuyla ısınıyor. Bütçe bulduğunuzda ya da şu an bütçe varsa o sistemin yanına bunu almanızı tavsiye ederim:

Geri
Yukarı