Quad Core Serisi İşlemci Önerisi

Benim eski sistemim.
Anakart : ASUS P5G41TM
İşlemci : Xeon X5460 (İntel Stok Soğutucu)
Ram : DDR3 1333MHZ 2x4 Corsair Ram
Ekran kartı : Amd HD4800

Sıkıntısız stabil oynayabiliyordum eskiden ama şuan ekran kartı yetersiz kalabilir güncel oyunlara, en fazlada gtx 1050 besleyebilir bu işlemci bilginiz olsun bazı oyunlarda ufak darboğazlar söz konusu olabilir işlemciye yüklenen oyunlarda.

Benim eski sistemim.
Anakart : ASUS P5G41TM
İşlemci : Xeon X5460 (İntel Stok Soğutucu)
Ram : DDR3 1333MHZ 2x4 Corsair Ram
Ekran kartı : Amd HD4800

Sıkıntısız stabil oynayabiliyordum eskiden ama şuan ekran kartı yetersiz kalabilir güncel oyunlara, en fazlada gtx 1050 besleyebilir bu işlemci bilginiz olsun bazı oyunlarda ufak darboğazlar söz konusu olabilir işlemciye yüklenen oyunlarda.

720p Monitörde grafik ayarlarını yükselterek bu sorun çözülebilir. Nvidia Ekran kartı ile DSR kullanarakta sorun çözülebilir.

720p Monitörde grafik ayarlarını yükselterek bu sorun çözülebilir. Nvidia Ekran kartı ile DSR kullanarakta sorun çözülebilir.
Öncelerde 720p monitörde lol cs go gibi oyunlarda +60 fps alabiliyordum en yüksek ayarlarda şimdi nasıldır bilemem şuan sistemim daha güncel bu sistemden.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı