Quad Q8300 ve HD 4350 sisteme yükseltme

patu

Hectopat
Arkadaşlar sistemimi biraz geliştirmek istiyorum, oyun oynuyorum LOL'ü bilgisayarım düşük ayarlarda kaldırıyor ama CS:GO'da kasmalar oluyor. Bu iki oyunu orta ayarlarda oynamak istiyorum 300 TL gibi bir bütçem var neler yapabiliriz?
  • Intel Core 2 Quad Q8300 2. 50 Ghz 4 Çekirdekli İşlemci 64 Bit
  • 3 GB RAM DDR2
  • Phoenix Award BIOS V6. 00PG
  • ATI Radeon HD 4350 ekran kartı
  • Foxconn G31MPX anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX750Ti alıp, RAM kapasitesini "Dual Channel" olacak şekilde arttırıp, işlemcinize de "Overclock" yapar iseniz, bir süre daha götürür. Fakat yüksek sistem isteyen oyunları zevk ile oynayamayabilirsiniz. İşlemci yükseltmesi isterseniz de Intel Xeon E5450 tercih edilebilir. Aliexpress'te 100 lira civarına bulunabiliyor.

GTX750Ti alıp, RAM kapasitesini "Dual Channel" olacak şekilde arttırıp, işlemcinize de "Overclock" yapar iseniz, bir süre daha götürür. Fakat yüksek sistem isteyen oyunları zevk ile oynayamayabilirsiniz. İşlemci yükseltmesi isterseniz de Intel Xeon E5450 tercih edilebilir. Aliexpress'te 100 lira civarına bulunabiliyor.
Teşekkürler. Ramlerim DDR2 PC en fazla 4 GB mı destekler ?

Anakartınız 4 GB'a kadar destekliyormuş. 8 GB falan kullanmak için anakart değişikliğine gitmeniz gerekir.
Anladım teşekkür ederim.
MSI NVIDIA GeForce GT 710 2GD3H LP 2GB 64 bit DDR3 DX(12) PCI-E 2.0 Ekran Kartı buldum 260 liraya sıfır sistemimle uyumlu olurmu bana bi sıkıntı yaşatırmı ?
MSI NVIDIA GeForce GT 710 2GD3H LP 2GB 64 bit DDR3 DX(12) PCI-E 2.0 Ekran Kartı buldum 260 liraya sıfır sistemimle uyumlu olurmu bana bi sıkıntı yaşatırmı ?
Anladım teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı