Quad Q9300 ve R7 240 Sistem Witcher 3 Kaldırır mı?

Anakin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, herkese iyi günler dilerim. Öncelikle burada ilk defa konu açıyorum, eğer bir hatam olursa hepinizden özür dilerim. Sorum başlıktan belli olacağı gibi, ben Witcher 3 oyununu oynamak istiyorum fakat sistemim yeter mi bilemiyorum. Sistemim:
-Core 2 Quad Q9300 2.50 GHz işlemci
-4 GB RAM
-ASUS R7 240 ekran kartı
Bu sistem ile hangi ayarlarda kaç FPS alabileceğimi yazarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, herkese iyi günler dilerim. Öncelikle burada ilk defa konu açıyorum, eğer bir hatam olursa hepinizden özür dilerim. Sorum başlıktan belli olacağı gibi, ben Witcher 3 oyununu oynamak istiyorum fakat sistemim yeter mi bilemiyorum. Sistemim:
-4 GB RAM
-ASUS R7 240 ekran kartı
Bu sistem ile hangi ayarlarda kaç FPS alabileceğimi yazarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Ben iki ay önce 8GB Ram R7 240 ve i3 4160 ile denedim 18 25 FPS alıyordum 720P en düşük ayarlarda. Oynamanı tavsiye etmem oyundan soğursun.

-4 GB RAM
-ASUS R7 240 ekran kartı

O CPU'ya 750ti iyi gider bence yükseltmen lazım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı