QuadCast alınır mı?

DieSpie

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX6600
AMD Ryzen 5 5500
Gigabyte B450M
Apacer 8x2 Gb Ddr4 3200Mhz Panther
Bir arkadaşımdan 3.000TL'ye HyperX QuadCast almayı planlıyorum. Sizce alınır mı? YouTube videoları için kullanmayı planlıyorum, bir de ilerleyen dönemlerde podcast videosu çekmek istiyorum. Bundan dolayı karşılıklı ses almasını istiyorum. Fifine T683 ile QuadCast arasında kaldım. Ama Fifine sadece karşısından ses alıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınır bir de NVIDIA brodcast destekliyorsa sistem tadından yenmez.

Maalesef AMD kullanıyorum, ilerleyen dönemlerde geçme planım var ama pek yakın bir tarih değil. Yine de tercih etmeli miyim?

Maalesef AMD kullanıyorum, ilerleyen dönemlerde geçme planım var ama pek yakın bir tarih değil. Yine de tercih etmeli miyim?

Bence hem görünüş hem kalite açısından mükemmel mikrofon yayıncıların çoğu kullanıyor zaten podcast içinde dip ses olmaması gerekiyor onu da zaten çok çok az var hatta yok bile bildiğim kadarıyla kendinden filtreli yani p gibi harfler patlama yapmıyor bence öneririm bu bütçeye en iyilerinden biri.

Bence hem görünüş hem kalite açısından mükemmel mikrofon yayıncıların çoğu kullanıyor zaten podcast içinde dip ses olmaması gerekiyor onu da zaten çok çok az var hatta yok bile bildiğim kadarıyla kendinden filtreli yani p gibi harfler patlama yapmıyor bence öneririm bu bütçeye en iyilerinden biri.

Fikileriniz için teşekkür ederim hepsini bir köşeye not ettim 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı