Quadcast mikrofon için hangi stand alınmalı?

Mert1337

Hectopat
Merhaba, birkaç güne zam gelmezse Amazon üzerinden 1600 TL gibi bir fiyata quadcast alacağım. Şu an stand arıyorum ve bu 3 standı buldum:
Sizce hangisini almalıyım normalde forumda nb 39 olanı öneriyorlar fakat bir ürün daha var NB39hy yazıyor ve HyperX mikrofon için diye başlıkta belirtmişler o yüzden kafam karıştı hy olan mı gerekli?

NB39 modeli aynısı ama ben direkt siparişlerim kısmından bulup attım. Bu modeli kullanıyorum. HyperX Quadcast mikrofon sahibiyim ve gayet güzel.
Bunla aynı sanırım? https://www.hepsiburada.com/lastvoi...fon-standi-p-HBV00000BPRE4?magaza=Hepsiburada

Nb39 kullanıyorum Hyper X Quadcast ile alanınız dar ise önerebilirim uzun olsun derseniz NB40 modelini tercih edin.

Arkadaşlar merhaba bugün sipariş vermeyi planlıyorum bir satıcı ile konuştuğumda shock Mount uyumlu değil almanıza gerek yok falan dedi. Quadcast ile nb 39 ve nb 40 uyumlu dedi masam biraz büyük gibi sizce hangisini almalıyım?

Arkadaşlar merhaba bugün sipariş vermeyi planlıyorum bir satıcı ile konuştuğumda shock Mount uyumlu değil almanıza gerek yok falan dedi. Quadcast ile nb 39 ve nb 40 uyumlu dedi masam biraz büyük gibi sizce hangisini almalıyım?
Mikrofon kutusunun içerisinde bir adet bağlantı aparatı mevcut. Onunla birlikte rahatça bağlayabilirsiniz.

Attığım nb39.
1659356010910.png

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kız arkadaşımla quadcast kullanıyoruz ikimizde. İkimizde de NB39 var.
Hocam merhaba, bu mesajı gördüm satıcı tarafından YouTube'da uyumlu değil diyor ama kafam karıştı Hepsiburada'da özelden soru sorduğumda standın yanı sıra, shock Mount almanıza gerek yoktur uyumlu olmadığı için. Bunlarin disinda, NB39 ve NB40 yani her iki standda sizler icin uyumludur demişti siz hangi mikrofonda kullanıyorsunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    39,6 KB · Görüntüleme: 142

Yeni konular

Geri
Yukarı