Quadcopter yapımı

Kumandayı 2. el alabilirsiniz bütçeyi rahatlatmak açısından. Diğer parçaları Türkiye'den almanızı pek tavsiye etmem bu bütçe için. Aliexpress ya da Bangood'dan almanız daha iyi ve ucuz olucaktır.

Kontrol kartı olarak bunu alabilirsiniz. Kartın üstünde esc dahildir.
Motorlar olarak bunlardan alabilirsiniz. 10 adet olması fazla gelebilir ama yedekte durması iyidir. Ve motorları aynı satıcıdan seçtim ki bu küçük şeyler için onlarca lira kargo ödemeyin.
Pervaneler yine aynı satıcıdan ama 2inch 3prop başka kullanılması daha doğru olur gibime geliyor. Alıcı olarak FlySky kullanacağınızı düşünerek X6B ekledim.
Frame yine aynı satıcıdan.
Batarya ve şarj cihazını Türkiyeden bulmanız daha doğru olur.

Ama işe böyle başlamak sizi yorabilir hatta yıldırabilir. O yüzden küçük bir drone alıp üstüne All in One FPV sistem ekleyip evin için uçurmak ve alıştırma yapmak çok daha iyi olur.

Ben de daha yeni yeni İstanbul bolgesine alisiyorum. Ozelden ulasin isterseniz, hobi paylasinca guzel

Forumda özel mesaj sistemi yok ancak mesajınızda paylaştığınız Instagram hesabınızdan, yaptığınız çalışmaları gördüm. Hepsi birbirinden güzeller.
Instagram'da artik pek aktif degilim eskisi gibi, useniyorum.. Yoksa, daha cok fazla gorsel var koymadigim

Buna acik acik cevap yazinca basimiz belaya girmiyorsa, evet Arada sirada birlikte uctugumuz arkadaslar var, genelde ben ucamayip herkesin sorunlarini hallediyorum, artik ona da ucmak denirse
Ben de ayıp olmazsa soru sorabilir miyim hocam? Ana ekipmanınız nedir?
Profil fotoğrafınızda yanılmıyorsam bir 7 bir 5 bir de 3 inch quadlarla beraber sanki Taranis görüyorum doğru mudur?

Ben de ayıp olmazsa soru sorabilir miyim hocam? Ana ekipmanınız nedir?
Profil fotoğrafınızda yanılmıyorsam bir 7 bir 5 bir de 3 inch quadlarla beraber sanki Taranis görüyorum doğru mudur?
Su aralar Tango 2, DJI, 2 x 12s xClass, 1 x 6s 8", 6 x 6s 7", 2 x 6s 5", 1 x 4s 3", ve 1s Brushless Whoop..
Bunlar da 12s canavalar

Çok teşekkür ederim gerçekten.
Açıkçası fpv görüntü alma gibi bi isteğim yok stabil bi uçuş olsa üstüne koya koya giderim diye düşünüyorum yinede çokça teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…