Qualcomm Atheros AR9002WB-1NG sürücüsü

merensak

Hectopat
Yer
Durmstrang
Merhaba. Aşağıda donanım kimliğini paylaştığım cihazın en güncel sürücülerini bulabilir misiniz?

PCI\VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_2C371A3B&REV_01
PCI\VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_2C371A3B
PCI\VEN_168C&DEV_002B&CC_028000
PCI\VEN_168C&DEV_002B&CC_0280

Qualcomm Atheros AR9002WB-1NG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun Windows 8 x64 için olanı var mı acaba? Ben bulamadım da.
Bu sürücünün olması lazım. Dosyayı kontrol ettim. Olmazsa belirt, başka bir sürücü atalım.

Kurulum
1- Bir klasör oluştur.

2- İndirdiğin .cab dosyasının içerisindekileri oluşturduğun klasöre at.

3- Aygıt yöneticisine girip AR9002WB-1NG aygıtına sağ tıkla ve aşağıdaki yolu izle.
"Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at > Gözat..."

4- Klasör seçme ekranı açılacaktır, oradan en başta oluşturduğumuz klasörü seçerek "Tamam > Sonraki" de.

5- Kurulum başlayacaktır. Kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Bu sürücünün olması lazım. Dosyayı kontrol ettim. Olmazsa belirt, başka bir sürücü atalım.

Kurulum
1- Bir klasör oluştur.

2- İndirdiğin .cab dosyasının içerisindekileri oluşturduğun klasöre at.

3- Aygıt yöneticisine girip AR9002WB-1NG aygıtına sağ tıkla ve aşağıdaki yolu izle.
"Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at > Gözat..."

4- Klasör seçme ekranı açılacaktır, oradan en başta oluşturduğumuz klasörü seçerek "Tamam > Sonraki" de.

5- Kurulum başlayacaktır. Kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.
Teşekkür ederim, eski bir toshiba bilgisayarım Wifi bağlıyken windows update denediğinde veya internete girdiğimde önce wifi'yi kapatıyor sonra mavi ekran veriyor. Yarın deneyeceğim.

Teşekkür ederim, eski bir toshiba bilgisayarım Wifi bağlıyken windows update denediğinde veya internete girdiğimde önce wifi'yi kapatıyor sonra mavi ekran veriyor. Yarın deneyeceğim.
Sen yine dene fakat donanımsal bir sorun olabilir. Eğer donanımsal bir sorun varsa biz onu düzeltemeyiz. Forumdaki mavi ekran analiz yerine minidump dosyalarınla beraber konu açarsan durum nedir ne değildir söylerler.

Sen yine dene fakat donanımsal bir sorun olabilir. Eğer donanımsal bir sorun varsa biz onu düzeltemeyiz. Forumdaki mavi ekran analiz yerine minidump dosyalarınla beraber konu açarsan durum nedir ne değildir söylerler.
Bu sürücüyü yükledim, windows update kapattım şimdilik bir sorun yok gibi.

Geri
Yukarı