Quantum 800 vs Arctis 9

Doğan Akbay

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Bu iki kulaklık arasından hangisini önerirsiniz? İki kulaklıktan birisini deneyimleyebilen çok sevgili dostlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Bu civarlara daha iyi bir kulaklık önerebilecekseniz tavsiyelerinizi almak isterim. Teşekkür ederim.

Hocam quantum serisi için Türkiye'de fazla yorum göremedim. Sizin bir fikriniz var mıdır acaba quantum 800 için? Ayrıca öneriniz için teşekkür ederim hocam.

Quantum 800 modeli, bas ağırlıklı bir model bazıların hoşuna gider ancak pil ömrü kısa aydınlatmayı mutlaka kapatmalısınız. İlaveten mikrofonu çıkmıyor. İade kabul eden yerden alın bence dediğiniz gibi bu ürünü pek kullanan yok memnun kalmazsanız iade edersiniz.

Quantum 800 modeli, bas ağırlıklı bir model bazıların hoşuna gider ancak pil ömrü kısa aydınlatmayı mutlaka kapatmalısınız. İlaveten mikrofonu çıkmıyor. İade kabul eden yerden alın bence dediğiniz gibi bu ürünü pek kullanan yok memnun kalmazsanız iade edersiniz.

Hocam cevap için teşekkür ederim öncelikle. Hocam quantum 800'ün müzik ve şarkı kısmı bass özelliği hariç memnun bırakıyor mu? Hocam ayrıca hem müzik hem de oyunlar açısından beni daha memnun edebilecek bir model önerebilir misiniz?

Bas bence oyunda da olması gereken bir kulaklık, yabancı incelemelere bakmıştım radarımdaydı, fakat pedlerin deri olması ve hafif kulaklık kullandığımdan bir tık ağır gibi gözüktü. Alınabilir fakat Amazon gibi satıcıdan alın memnun kalmazsanız iade edersiniz. Bas seviyorsanız hoşunuza gider. Müzik için bas ağırlıklı olan Razer kulaklıklar da var, Blackshark V2 PRO ve Nari Ultimate gibi. V2 PRO hafif rahat kulaklık fakat şarj girişi micro usb. Nari Ultimate ise titreşimli fakat çok ağır ve hantal şarj süresi de kısa. Her kulaklığın illa dezavantajı oluyor o yüzden zor tercih :/.

Geri
Yukarı