Quartiy sitesi güvenilir mi?

Xesh

Hectopat
Merhaba arkadaşlar iyi geceler. Bugün video izlerken karşıma bir reklam çıktı ve bir program üzerinden kendileri FPS yükselttiğini iddia ediyorlar web sitesi=Quartiy Booster - Fps Arttırma Programı olan bir sayfa. Sizce bu ne kadar doğrudur araştırdım fakat konuyla alakalı bir şey bulamadım. Uygulama kurup bir şeyleri kapatıyorlar vs. sizde ne denli güvenilir, ne denli işe yarar? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar iyi geceler. Bugün video izlerken karşıma bir reklam çıktı ve bir program üzerinden kendileri FPS yükselttiğini iddia ediyorlar web sitesi=Quartiy Booster - Fps Arttırma Programı olan bir sayfa. Sizce bu ne kadar doğrudur araştırdım fakat konuyla alakalı bir şey bulamadım. Uygulama kurup bir şeyleri kapatıyorlar vs. sizde ne denli güvenilir, ne denli işe yarar? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu tarz programları önermem, FPS yükseltmek bahanesiyle sistemin içine edebilir.

Merhaba arkadaşlar iyi geceler. Bugün video izlerken karşıma bir reklam çıktı ve bir program üzerinden kendileri FPS yükselttiğini iddia ediyorlar web sitesi=Quartiy Booster - Fps Arttırma Programı olan bir sayfa. Sizce bu ne kadar doğrudur araştırdım fakat konuyla alakalı bir şey bulamadım. Uygulama kurup bir şeyleri kapatıyor lar vs. sizde ne denli güvenilir, ne denli işe yarar? Yardımcı olursanız sevinirim.

Güvenilir hocam.

Geri
Yukarı