Quest 2 vs Quest 3

Swindleerr

Hectopat
Daha fazla  
İlk VR deneyimim olacak sizce hangisini tercih etmeliyim arada 7K gibi bir fiyat farkı var sizce değer mi? Bir de meta, Oculus'u satın aldıktan sonra çıkardı sanırım Quest 3'ü o yüzden meta Quest 3 olarak geçiyor ismi ama Quest 2 Oculus olarak geçiyor hala nedeni nedir?

Bende 2 var hocam yeterli. Sıkılıyorsunuz bir süre sonra ama çok güzel bir şey. Eğer bilgisayara bağlamadan oynayacaksanız Quest 3 belki daha doğru bir tercih olabilir ama bilgisayara bağlayacaksanız Quest 2 işinizi görür. Hayırlı olsun şimdiden.

Bende 2 var hocam yeterli. Sıkılıyorsunuz bir süre sonra ama çok güzel bir şey. Eğer bilgisayara bağlamadan oynayacaksanız Quest 3 belki daha doğru bir tercih olabilir ama bilgisayara bağlayacaksanız Quest 2 işinizi görür. Hayırlı olsun şimdiden.

RX 570 R5 1600 AF sistemim yeterli mi?

RX 570 R5 1600 AF sistemim yeterli mi?
Hocam değil gibi açıkçası pek anlamam ben AMD sistemlerden ama arkadaşımda var oradan az çok biliyorum. Bende 3050 varken donuyordu VR Half Life Alyx falan en düşük ayarlarda olmasına rağmen. 4060 aldım çok rahat oynuyorum şu an.

Hocam değil gibi açıkçası pek anlamam ben AMD sistemlerden ama arkadaşımda var oradan az çok biliyorum. Bende 3050 varken donuyordu VR Half-Life Alyx falan en düşük ayarlarda olmasına rağmen. 4060 aldım çok rahat oynuyorum şu an.

VR oyunlar hayli yüksek sistemler gerektiriyor o halde. PS3'teki gibi Quest'lere de oyun atanlar var uygun fiyatlara bir bilginiz var mı?

Oyun için alacaksanız quest 2 gayet yeterli. Zaten half life alyx deneyimi bambaşka birşey. Yalnız yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi bir süre sonra sıkılıyorsunuz çünkü sürekli aynı şeyleri yapıyorsunuz.
Vr dan sıkılmayan oyuncular genellikle uçuş simülasyonu yada yarış simülasyon hastaları. Bir arkadaşım sanal havakuvvetlerinden birine üye. Her haftasonu grup ekibiyle uçuş yapıyor.
Starwars hastaları da squadron oyununda her gece uzayda uzay savaşlarını yaşıyor. Bu tarz oyuncu değilseniz bir süre sonra dolaba kaldırıyorsunuz yada 2.el satış ilanına koyuyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı