Quick CPU ayarları nasıl olmalı?

Btyalo

Hectopat
Arkadaşlar quick CPU ayarları nasıl olmalı? Neler yapmam lazım ayarlar kısmında? Anlamıyorum, karıştırmak da istemıyorum. Zarar vermeyelim işlemciye. İşlemcim i54460 var, ayarı nasıl olmalıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim insanımız illa ki her şeyden yüksek performans almak istiyor hocam demeyin öyle. Sonra sistemin ömrü kısaldığı zaman neden bu kadar çabuk bozuldu oluyor.
Valla performans artırmak istiyorsa ya güçlüsünü alacak ya da overclock yapacak. 4460 ile de overclock yapamaz maalesef.

Advanced CPU ayarları bilginiz yoksa değiştirmemeniz daha iyi olur onun dışında ana menüdeki ayarların zarar vericeğini düşünmüyorum, performans yükseltmek istiyorsanız güç planı ayarlarından nihai performans veya yüksek performans aynı işlevi görecektir.

Sisteme zarar vermek istemiyorsanız böyle programlar kullanmayın daha iyi. Zaten çok yeni bir sistem değil gibi.

Hocam benim işlemcimin çekirdeği az oldugundan rahat oynatmıyor bazı oyunlarda FiveM gibi 4 cekirdek oldugu içi ısınma sorunum yok 65 dereceyi geçtigin hiç gormedim hiçbir oyunda yıllardır kullanuyorum işlemciyi son 1 yıldır CPU kullanımım aşırı derece yüksek o kadar sıcaklık değerlerine bakıyorum 60 derece oyunlarda oluyor.

Vallahi performans artırmak istiyorsa ya güçlüsünü alacak ya da overclock yapacak. 4460 ile de overclock yapamaz maalesef.

Ben OC yapmak istemıyorum biraz daha performans alsam yeter bana hocam ben ısınma sorunu yasamıyorum CPU kullanımı yuksek o yuzden akıcı oynatmıyor.

Hocam benim işlemcimin çekirdeği az oldugundan rahat oynatmıyor bazı oyunlarda FiveM gibi 4 cekirdek oldugu içi ısınma sorunum yok 65 dereceyi geçtigin hiç gormedim hiçbir oyunda yıllardır kullanuyorum işlemciyi son 1 yıldır CPU kullanımım aşırı derece yüksek o kadar sıcaklık değerlerine bakıyorum 60 derece oyunlarda oluyor.

Ben OC yapmak istemıyorum biraz daha performans alsam yeter bana hocam ben ısınma sorunu yasamıyorum CPU kullanımı yuksek o yuzden akıcı oynatmıyor.
Kardeşim bu programla falan maksimum performansı falan alamazsın neyse işlemcinin gücü onu alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı