Quick.db ve Wio.db modülleri nedir?

Gantai

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
</>
Bir aya yakın bir süredir Discord botu kodluyorum. Yapamadığım yerleri paylaştığım bir yer var. Quick.db ve Wio.db modüllerinden bahsettiler. Sordum ama verdikleri cevaptan pek bir şey anlamadım. Nedir bu quick.db ve wio.db?

Son düzenleyen: Moderatör:
Komutların çalışması için gereken modül diye adlandırılıyor. Visual Studio Code kullanıyosan quick dB indirmeden bot yapamazsın ama quick.db bazı bilgisayarlara inmediği için wio.db daha güzel bir seçenek olur senin için.

Komutların çalışması için gereken modül diye adlandırılıyor. Visual Studio Code kullanıyosan quick dB indirmeden bot yapamazsın ama quick.db bazı bilgisayarlara inmediği için wio.db daha güzel bir seçenek olur senin için.

Komutların çalışması için mi? Ciddi misin, hazır koda bu kadar alışmış olamazsın.

Hazır kod kullanınca olur gibi.... Bu modüller, veri kaydeder. Yani istediğiniz bir veriyi o modül sayesinde saklarsınız. Örneğin: <quick.db>.set('Hatırlatıcı', 'Ödevler yapılacak!') gibisinden veriyi kaydeder. Ve istediğiniz zaman getirtebilirsin. Buna komutların çalışması değil verilerin kaydedilmesi denebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı