R. Madrid - A. Madrid

Ne düşünüyorsunuz? Kimi tutuyorsunuz? Sizce maç nasıl sona erecek?

A. Madrid (1) - R. Madrid (1)
İnadına Atletıco Madrid, inadına Arda Turan, inadına cimbom diyorum. Şerefsiz Ronaldo'yu hiç sevmiyorum! Real bu maçı hak etmedi. O kadar eksik oyuncusuna rağmen son ona kadar üstün taraf Atletico Madrid oldu. Çok sinirlendim ve üzgünüm.

Ben maçı böyle düşünmemiştim. İki takımda kapanır. Az atak olur dedim. Ama beklediğimin tam tersi bir tablo çıktı ortaya. Kazanan kim olursa olsun, maç çekişmeli ve seyiri güzeldi.

Ekleme: En çok Costa'ya üzüldüm. Bari ilk yarı bitene kadar dayanabilseydi. :/

Kimse kusura bakmasin fakat Atletico, defans yapacak bir takim degil. Gol attiktan sonra hicbir sekilde duvar oremezler. En saglam defansi bu sene Chelsea ve Sevilla yapiyor, Atletico defansta cok zayif. Acik ve net.

Hocam, bu gol bekleniyordu zaten ve Ramos noktayi koydu. Simeone sanki ilk defa defansa cekiyor takimini. Kanatlari iyice yorulmustu, kafa toplarinda ise bariz Real farki vardi.

Şunu unutmayalım ki Atletico Madrid takımının eksik oyuncuları vardı ve en önemli oyuncularıydı. Atletico maçı hak eden taraftı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı