R3 120 RX560 Sistemde Açılan Uygulamalar Kapanıyor

byrmtyl

Centipat
Merhabalar sorun ile ilgili bir kategori bulamadım ilgili yetkili ilgili kategoriye çekerse memnun olurum sorunum şu;

Geçtiğimiz son haftaya kadar bilgisayar normal çalışıyordu öncelikle format için biosa girmeyi denedim Recep abinin gösterttiği Shift yeniden başlat yöntemini de denedim olmadı. Neyse bir şekilde formatı attım temiz kurulumu yaptım. Driverları kurdum her şey güncel tıkırında devam ederken şöyle bir hata aldım. Aşırı saçma bir hata hayatımda ilk defa aldım. Sırf bu hata yüzünden yeni anakart RAM aldım. İşlemcinin termal macununu yeniledim çıkarıp taktım. RAM'i çıkarıp taktım SSD'yi çıkardım taktım anlamadım. Hala nedir bunun sıkıntısı. Bu arada güncel ekran kartımın modeli ASUS ROG STRIX RX 560 4 GB. Elimde eski kasamdan kalma GeForce 210 vardı onunla denedim BIOS'a sıkıntısız giriyor. Formatı onunla attım. Herhangi bir şekilde dosya kapanması yok bu arada. Sadece dosya değil CS:GO'da maçın ortasında kapatıyor bazen, bazen de diyorum virüs mü acaba Defender'ı açacağım (bu arada format atılmış PC, virüs olamaz herhalde?) yok açmıyor. Aynı videodaki ZIP dosyasında yaptığı gibi yapıyor. R yani demek istediğim bir tek ZIP için değil taktığı her programda yapıyor. Keyfine göre mesela Opera GX kullanıyorum tarayıcı olarak böyle kapanmıyor. Şimdiden yardımcı olan olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar iyi günler dilerim.

Güncel sistemim:
İşlemci; Ryzen R3 1200 3.1GHz
RAM: XPG D10 16 GB Single kit 3200MHz(çalışma frekansı 2666)
Anakart; ASUS Prime B450M a-ıı(RAM ile birlikte bunuda yeni aldım)
Ekran kartı; ASUS ROG STRIX RX-560 4 GB.
SSD; Corsair 128 GB.
Hard disk; Seagate 1TB 7200RPM.

Dipnot;
Discord'dan ekran paylaşabilirim TW verebilirim tabii bunlar yasak değilse başka kanıt isterseniz yollıyabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı