R3 1200 AF 4.2GHz için Fan önerisi

Daha fazla  
R3 1200 afmi 4.2GHz'a çıkarıp 1 saat strest testi sonunda Max 82 dereceyi gördü. Stok fanı kullanıyorum.
Stok 2.8GHz CS:GO'da 170FPS.
O.c 4.2GHz 202FPS alıyorum. Sizce başarılı mı?
Ve ek olarak kasamda işlemci fanı hariç 2 fanım var. Önerebileceğiniz fanlar var mı?

R3 1200 afmi 4.2GHz'a çıkarıp 1 saat strest testi sonunda Max 82 dereceyi gördü. Stok fanı kullanıyorum.
Stok 2.8GHz CS:GO'da 170FPS.
O.c 4.2GHz 202FPS alıyorum. Sizce başarılı mı?
Ve ek olarak kasamda işlemci fanı hariç 2 fanım var. Önerebileceğiniz fanlar var mı?
1 saat stres testinde 82 derece bence gayet iyi. Oyunlarda en fazla 70-75 derece görüyorsundur. Bence fan almanı gerektirecek bir durum yok.

Hocam selamlar, anakartınızın modeli nedir merak ettim? Voltaj değerlerini ve diğer ayarları paylaşırsanız yapmak isteyen diğer arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz, ben de 1600 AF mi 4.2 Ghz yapmak istiyorum, Teşekkürler.

Hocam selamlar, anakartınızın modeli nedir merak ettim? Voltaj değerlerini ve diğer ayarları paylaşırsanız yapmak isteyen diğer arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz, ben de 1600 AF mi 4.2 GHz yapmak istiyorum, teşekkürler.

Her işlemci aynı olmuyor maalesef ondan dolayı tüm ayrıntıları paylaşmadım.
Sanırım soğutucu değil kasa içerisine fan istiyor konu sahibi.

Kasa nedir? Bütçe nedir?

Bütçe bilmiyorum önerilenlere göre bakıcagım düşük bütçe ve yüksek bütçeli önerirseniz sevinirim. Kasamda Dark'ın bir kasası ama internette ne kadar aradıysam da bulamadım. Üst taraf açık olduğu için oraya fan almayı düşünüyorum. Belki egzoz veya ön fanı da değiştirebilirim daha kalitelisiyle.

Geri
Yukarı