R3 1200 AF RX 560 sistemde Valorant donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

ozer er

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
rx560
Anakart
asrock a320
İşlemci
ryzen 3 1200 af
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir Valorant girmiyordum silmiştim az önce geri yüklemeye karar verdim fakat şöyle bir sorunla karşılaştım, her hareket ettigimde oyun donuyor ve sonunda o hareketi yapmışım gibi görünüyor. Örneğin W tuşuna basıyorum oyun donuyor, sonra bir anda oyun geri geliyor ve ileri gitmiş oluyor. Yardımcı olur musunuz?

Sistem:
Ekran kartı: RX560.
İşlemci: Ryzen 3 1200 AF.
Anakart: ASRock A320.
RAM: 16 GB RAM.

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir Valorant girmiyordum silmiştim az önce geri yüklemeye karar verdim fakat şöyle bir sorunla karşılaştım, her hareket ettigimde oyun donuyor ve sonunda o hareketi yapmışım gibi görünüyor. Örneğin W tuşuna basıyorum oyun donuyor, sonra bir anda oyun geri geliyor ve ileri gitmiş oluyor. Yardımcı olur musunuz?

Sistem:
Anakart: ASRock a320.

HDD mi kullanıyorsunuz SSD mi?

Sistem:
Anakart: ASRock A320.
Aynı sistem arkadaşımda var, macun yeniyelince geçmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı