R3 1200 AF sıcaklığı

kaanyrdgl

Decapat
Merhaba, işlemcim AMD Ryzen 3 1200 AF işlemcim CS:GO oynarken en fazla 84'e kadar çıkıyor. Daha fazlasına çıkmıyor ama düşmüyor da. Brave ve Discord açık iken ise 79 derecelerde geziyor. Bilgisayarı 2020 Aralık gibi aldım ve stok fan kullanıyorum. Derecelerim fazla mıdır, yoksa normal mi?

Dosya Ekleri

• CPU.png
    CPU.png
    161,2 KB · Görüntüleme: 39
Eğer temizliğini daha yapmadıysanız onun temizlik ve termal macun vakti gelmiş.
c.png

Arkada PSCS6, Discord, Chrome, AntiCheats ve oyun açık. Gördüğüm değerler bu ve işlemcim çok eski, termal macun yenilenmedi üstüne stok fan kullanıyorum.

Sadece Brave ve Discord açıkken 79 derecede ise yüksek hocam.
Merhaba kendimce işlemci fanının tozlarını aldım ve temperli camı çıkardım hava alması için şuan da discord ve brave açık 58-60 derecelerde
Brave ve Discord açıkkenki işlemci kullanımı kaç?
%10 - 20 arası değişiyor kendimce tozları alıp temperli camı çıkardım 58-60 derece şuan iyi midir?

Merhaba kendimce işlemci fanının tozlarını aldım ve temperli camı çıkardım hava alması için şuan da discord ve brave açık 58-60 derecelerde

%10 - 20 arası değişiyor kendimce tozları alıp temperli camı çıkardım 58-60 derece şuan iyi midir?
Bende de aynı işlemci var, Brave ve Discord açıkken 45 derece şu an. Ayrıca daha yeni oyundan çıktım. Dereceleriniz biraz yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı