R3 1200 High Sierra kurulumunda report this panic hatasi

Tamam yukarida arkadaşın belirttiği gibi iMac 16,2 olarak SMBIOS'dan düzeltme yaptım kurulumu tamamladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
herkese yardımları için teşekkür ediyorum. şuan flash olmadan boot etme olayını da hallettim fakat sistemi kapat ya da yeniden başlat dediğimde bu konunun en başında fotoğraflarını paylaştığım hatayı hala alıyorum yani mac yeniden başlamıyor bu sebepten Nvidia web Driver ı hala etkinleştiremedim. bu hatayı nasıl giderebilirim ?

herkese yardımları için teşekkür ediyorum. şuan flash olmadan boot etme olayını da hallettim fakat sistemi kapat ya da yeniden başlat dediğimde bu konunun en başında fotoğraflarını paylaştığım hatayı hala alıyorum yani mac yeniden başlamıyor bu sebepten Nvidia web Driver ı hala etkinleştiremedim. bu hatayı nasıl giderebilirim ?

Senin hatanı almasam da nvidia web driver normal etkinleştirmede bende de problem çıkardı. Ben terminalden bu komutu yazarak kurabilmiştim. Belki yardımı dokunur.

Kod:
bash <(curl -s https://raw.githubusercontent.com/Benjamin-Dobell/nvidia-update/master/nvidia-update.sh)

Yeni konular

Geri
Yukarı