R3 1200 ile 1050 Ti sistem için PSU önerisi

Bütçe
500-800

desısrey

Hectopat
Makaleler
1
RAM
8 GB
İşlemci
Ryzen 3 1200
Marhaba arkadaşlar, bilgisayarımın PSU tarafında bu aralar çok şiddetli sesler gelmeye başladı, ki zaten çok eskiydi. Sistemimde iş görecek, aşırı pahalı olmayan PSU önerisi istiyorum.

Anakart: MSI B450M-A Pro Max.
İşlemci: Ryzen 3 1200.
Ekran kartı: 1050 Ti.
RAM: 8 GB.
SSD: Kingston KC2500 (1 TB)
HDD: Samsung 300 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aerocool VX Plus 400W 27A@12V Güç Kaynağı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bütçe biraz daha artarsa

Bütçe hiç artmazsa VX Plus 400W iş görür. Tabii yapabilirseniz arttırıp güzel bir şey almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Aerocool VX Plus 400W 27A@12V Güç Kaynağı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bütçe biraz daha artarsa

Bunun fiyatı iyi gibi, başka kullanan ya da öneren var mıdır ?

İkisinden birini alın kafanız rahat olsun hocam.

İkisinden birini alın kafanız rahat olsun hocam.
Ben de kafam rahat etsin istiyorum fakat herkes farklı bir şey önermiş kafam çok karıştı. Sizin bu önerdiklerimiz, arkadaşların önerdiklerinden daha mı iyidir ? Bütçeyi biraz daha arttırabilirim sorun değil, en iyisi hangisidir bir daha PSU ile uğraşmak istemiyorum açıkçası.

Ben de kafam rahat etsin istiyorum fakat herkes farklı bir şey önermiş kafam çok karıştı. Sizin bu önerdiklerimiz, arkadaşların önerdiklerinden daha mı iyidir ? Bütçeyi biraz daha arttırabilirim sorun değil, en iyisi hangisidir bir daha PSU ile uğraşmak istemiyorum açıkçası.
Hocam fiyatları artmış galiba.Aerocool olan alınabilir.

Hocam fiyatları artmış galiba.Aerocool olan alınabilir.
Aercool’u biraz araştırdım, fanın sesinin çok yüksek olduğu söyleniyor ama.

Arkadaşlar selam tekrar, yukarıda yazdığım gibi Aercool çok ses çıkardığı yazılıyor. Ben de bir kaç model buldum, siz ne dersiniz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı