R3 1200 RX 570 4 GB Battlefield 4'te seslerin kesilmesi

İşletim sistemi
Windows 10

F.Berkay

Hectopat
RAM
Corsair Vengeance RGB Pro 3200mhz 8x2gb
Ekran kartı
RX 570 4 GB
Anakart
B350 PC Mate
İşlemci
Ryzen 3 1200
Merhaba. Arkadaşlar Battlefield 4'te nedense ses kesilip duruyor. Sebebini bilmiyorum. Silip tekrar yükledim, EA App'ten repair yaptım, belgelerle oynadım fakat yine de düzelmedi. Sorunun nasıl bir şey olduğunu görmek isteyenler için aşağıya link bırakıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Merhaba. Arkadaşlar Battlefield 4'te nedense ses kesilip duruyor. Sebebini bilmiyorum. Silip tekrar yükledim, EA App'ten repair yaptım, belgelerle oynadım fakat yine de düzelmedi. Sorunun nasıl bir şey olduğunu görmek isteyenler için aşağıya link bırakıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Battlefield 4'de ses bugu var. Ben oynadığımda da silah sesleri kesik kesik geliyordu. Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı