R3 1200 RX570 sistem Valorant FPS düşüşü

Its Gloxinia

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, son zamanlarda Valorant oynamaya başladım oyunda FPS'im hiçbir şekilde değişmiyor grafik ayarlarını maksimuma aldığımda 120-150 FPS en düşüğe aldığımda aynı değişmiyor. Darboğaz olmasından şüpheleniyorum fakat CS:GO'da hiçbir problem yok. Spray atarken ve dönerken FPS 40-60 civarına iniyor. Düşük ayarlarda da yüksek ayarlarda da aynı problem var. Çözünürlük değişince de bir şey fark etmiyor yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.
RX570 4 GB.
AMD Ryzen 3 1200.
8 GB RAM.
Gigabyte B450M S2H.

Merhaba, son zamanlarda Valorant oynamaya başladım oyunda FPS'im hiçbir şekilde değişmiyor grafik ayarlarını maksimuma aldığımda 120-150 FPS en düşüğe aldığımda aynı değişmiyor. Darboğaz olmasından şüpheleniyorum fakat CS:GO'da hiçbir problem yok. Spray atarken ve dönerken FPS 40-60 civarına iniyor. Düşük ayarlarda da yüksek ayarlarda da aynı problem var. Çözünürlük değişince de bir şey fark etmiyor yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.
RX570 4 GB.
AMD Ryzen 3 1200.
8 GB RAM.
Gigabyte B450M S2H.
Darboğaz gibi görünüyor.

RX570 4 GB.
AMD Ryzen 3 1200.
8 GB RAM.
Gigabyte B450M S2H.
Aynı sorun eski işlemcimde bende de vardı darboğaz yapıyor.

Darboğaz gibi görünüyor.

Bu yoruma neden ''haha'' atılıyor, doğru söylüyor. Tek kanal ram, işlemci zayıf, oyunda çok sömürüyor işlemciyi.

Forumda ''uzman'' çok arkadaş. Bizzat R3 1300X ve 8 GB RAM ile ben oynamayı denedim bu oyunu, darboğaz yoktur diyen hangi tecrübeye dayanarak konuşuyor? Bir tarafınızdan atıyorsunuz.

Geri
Yukarı