R3 1200 sistem kaç TL eder?

Aynı kart deyip şakamı yapıyorsunuz siz? Biri 4 diğeri 8 GB üstelik aralarında 2.500 TL fark var?

Sen o kartı istediğin fiyata koyacaksın bizim dediğimize inanmıyorsun. Konuyu niye açtın ki. O kartın gerçek ederi 1500 TL idi. 9000'e RTX 2060'lı sistem bulunuyor. Tek başına kartı 7K'ya satacağım diyorsun.
Şaka mısınız?

Piyasa uçtu haberiniz yok sanırım. Geçen RX580 gördüm 8 GB 9K istiyordu. Çoğu kişi böyle koymuş asla etmez o fiyatı ama stok yok.

Sen o kartı istediğin fiyata koyacaksın bizim dediğimize inanmıyorsun. Konuyu niye açtın ki. O kartın gerçek ederi 1500 TL idi. 9000'e RTX 2060'lı sistem bulunuyor. Tek başına kartı 7K'ya satacağım diyorsun.

Piyasa uçtu haberiniz yok sanırım. Geçen RX580 gördüm 8 GB 9K istiyordu. Çoğu kişi böyle koymuş asla etmez o fiyatı ama stok yok.

Ben ekran kartımı 7K ya satacağım diye bir şey mi dedim? Sadece sıfırı 8K dedim, iyice okuyun lütfen.

Eskiden 1300dü çok derdik.

Ben ekran kartımı 7K ya satacağım diye birşey mi dedim? Sadece sıfırı 8K dedim iyice okuyun lütfen.

Sıfırı 8K diye (adam 2. el yazmış açıklamasına mining yapmış 1 ay diyor ama en az 6 ay çalışmıştır. Hem ısınıyor hem de aşırı sesi vardır) sen onu 7K ya veya 6K'ya satamazsın. En fazla sistem 5500 eder tamamı.

Sıfırı 8K diye (adam 2. el yazmış açıklamasına mining yapmış 1 ay diyor ama en az 6 ay çalışmıştır. Hem ısınıyor hem de aşırı sesi vardır) sen onu 7K ya veya 6K'ya satamazsın. En fazla sistem 5500 eder tamamı.
Sen 2. attığıma baktın mı ?? Cidden şakasın.

https://www.hepsiburada.com/gigabyt...gaming-8gd-p-HBV00000577EJ?magaza=Hepsiburada Anlayabildin mi?
Sen onların gerçekten satıldığınımı sanıyorsun?

31 yorumu var demek ki satılmış.

Geri
Yukarı