R3 1200 sistem Windows 11'i kaldırır mı?

405518

Hectopat
RAM
8GB
Arkadaşlar nihayet eski bilgisayarımı bir müşteriye sattım fakat bana bir sorusu vardı. Bilgisayar Windows 11'i kaldırır mı diye sormuştu. Ben de 4 yıldır Windows 10 kullandığımdan bilmiyorum dedim şaka gibi ama kaldırırsa alacakmış. Ben de size sormaya geldim.

• Ekran kartı: RX 550 Sapphire.
  • İşlemci: R3 1200.
  • RAM: 8 GB.
  • Anakart: ASUS Prime A320M-R
Ekstra: Arkadaşlar kasa 10'da mı kalsın? 11 değil mi? Çünkü adam zaten çok güvenilir birine benzemiyor.

Arkadaşlar nihayet eski bilgisayarımı bir müşteriye sattım fakat bana bir sorusu vardı. Bilgisayar Windows 11'i kaldırır mı diye sormuştu. Ben de 4 yıldır Windows 10 kullandığımdan bilmiyorum dedim şaka gibi ama kaldırırsa alacakmış. Ben de size sormaya geldim.

Ekstra: Arkadaşlar kasa 10'da mı kalsın? 11 değil mi? Çünkü adam zaten çok güvenilir birine benzemiyor.

11 kaldırır, ama söyleyin aldığı zaman kendi kursun. Kendi kuramıyorsa parayı aldığınızda kurarsınız.

Normalde o işlemcinin 11 desteği yok. Bypass ederek kurabilir.

Hocam 10'da kalmasımı mantıklı olur 11'e geçmesimi kendisi pek bir şey anlamıyor.

Bence 10'da kalması daha mantıklı. Daha 11'de sayılmayacak kadar hata var. Desteği 2025'te sonlanıyor 10'un. 2025 yılından itibaren 11 destekleyen işlemci alması şart kurabilmesi için.

Kaldırır bir sorun olmaz. LGA775 Core 2 Duo işlemciler çatır çatır kaldırmakta. 11, 10 ile aynı bir farkı yok altyapı olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı