R3 1200 sistemde .onion sitelere girişten sonra sonra sistemde kararsızlık oluyor

Makaleler
3
Daha fazla  
RAM
HyperX 8GB DDR4 2400MHZ CL16 1.35V(SBT)
SSD veya HDD modeli
Crucial BX500 240GB-WD10EZEX
Ekran kartı
MSİ Aero GT 1030 GDDR5
Anakart
Msi A320MA Pro
İşlemci
R3 1200AF 3.45GHZ(SBT)
Dün bir şey yoktu, dün gece arkadaşlarla .onion uzantılı sitelere girdik, Telegram gruplarında da bu tarz linkleri aradık, ardından bugün sabah saatlerinde bir şey yok iken şu an bilgisayarımda, böyle sanki bir yavaşlama veya o tarz bir şey var. Donma kasma değil de biraz geç tepki veriyor, işte Google'da arama yapıyorum, sonuçlar geç geliyor fotoğraflar geç yükleniyor. Tarayıcı açıyorum, birazcık geç açılıyor. Gibi garip sorunlar var, RAM kullanımım sanki biraz yüksek gibi Windows Defender ile kısa tarama yaptım, bleancbit ile temizlik yaptım, var mı başka öneriniz?
.Onion sitelere sadece baktık, bir dosya indirilmedi ya da orada ki bir linke tıklanmadı, sadece Tor Browser kullanıldı. VPN aktif edilmedi.
Format atma şansım yok, o yüzden formatsız çözmem lazım.
Sistem özelliklerim.
R3 1200 3.45GHz sabit.
MSI A320M-A Pro.
HyperX 8 GB 2400MHz CL 16 DDR4 RAM 1.35v sabit.
Crucial BX500 240GB.
WD Blue 1TB 7200RPM.
Zalman lxıı 500W.
GT 1030.
Windows 10 key ile etkileştirildi. Korsan yazılım bulunmamaktadır.

1649329883093.png

1649329660468.png

1649329607832.png

Bu kadar hizmet normal mi? Sadece 5 sekme açık.

1649329984855.png

1649330222459.png

Alınmayın ama yaşınızın daha küçük olacağını sanmıştım. Çünkü bu dikkatsizlikler daha küçük yaşlardan beklenir. Sizin sorunuza karşı genel önerilerden daha fazla birşey öneremem. Ama yineden öneriyim: Bence format atın.

Artı -1 Eksi
Tarama sonucunda bir şey çıkmadı.
Kaspersky ile tam tarama yapın.
Alınmayın ama yaşınızın daha küçük olacağını sanmıştım. Çünkü bu dikkatsizlikler daha küçük yaşlardan beklenir. Sizin sorunuza karşı genel önerilerden daha fazla birşey öneremem. Ama yineden öneriyim: Bence format atın.
Dikkatsizlikten kastınız VPN açmamam mı?

Bilmediğiniz, güvenilmez linkleri neden açıyorsunuz? Heleki ".onion" uzantılı sitelerde. Mesela "3G2upl4pq6kufc4m.onion" sitesine araştırmadan neden açarsınız ki? Örneğimdeki link DuckDuckGo'nun sitesi ama ya olmasaydı? Bu linkleri Google'dan araştıramaz; araştırsanız tatmin edici sonuçlar bulamayabilirsiniz.
Lütfen olanları bir daha TEKRARLAMAYIN!

Bilmediğiniz, güvenilmez linkleri neden açıyorsunuz? Heleki ".onion" uzantılı sitelerde. Mesela "3G2upl4pq6kufc4m.onion" sitesine araştırmadan neden açarsınız ki? Örneğimdeki link DuckDuckGo'nun sitesi ama ya olmasaydı? Bu linkleri Google'dan araştıramaz; araştırsanız tatmin edici sonuçlar bulamayabilirsiniz.
Lütfen olanları bir daha TEKRARLAMAYIN!
Merak ettiğim için bilerek açtım, internetin karanlık yüzüyle ilgili yazılar yazıyorum. Yani kafama göre gidip linklere tıklamadım, girdim Youtube'ye Deep Web'e nasıl girilir, isimli videolara bakarak siteleri buldum girdim. V2 protokolü eski ve kullandığım Tor Browser sürümü bunu desteklemiyor bu yüzden V3 protokolü olan sitelere girebildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı