R3 1200 ve GTX 1050 Ti sistem toplama

Hocam en az 5 defa elektrik kesildi birkaç kere de fişten çektim hala taş gibi.
Sizde sorun çıkarmaması, sağlam çalışması, ürünün eski olmasını ve düşük kalite olmasını değiştirmiyor. Hazır almışken kaliteli bir ürün alınmasını öneririm.

1550 tl para var elimde şuan kasa,psu ve monitör için ama monitör o kadar acil değil çalışıyorum zaten televizyona bağlayıp açabilirim bilgisayarı sağlam bir psu ve kasa önerebilir misinz
PSU'yu High Power 500W 80+ oneririm.
Bu psu ya teknobiyotiğin kendi sitesinde baktığımda 367 tl hepsiburada da 421 tl ve satıcı teknobiyotik

Son düzenleme:
1550 tl para var elimde şuan kasa,psu ve monitör için ama monitör o kadar acil değil çalışıyorum zaten televizyona bağlayıp açabilirim bilgisayarı sağlam bir psu ve kasa önerebilir misinz

Bu psu ya teknobiyotiğin kendi sitesinde baktığımda 367 tl hepsiburada da 421 tl ve satıcı teknobiyotik
Nerede ucuzsa oradan alın. Fark etmez.

Şu şekilde kasayla beraber alsam nasıl olur

Şu şekilde kasayla beraber alsam nasıl olur
O kasanın hava akışı çok kötü. İçindeki PSU'yu da yazmamışlar. Büyük ihtimal Dark marka PSU vardır içinde. Önermem. 800 TL'yi kesinlikle hak etmeyen bir ürün. Bunu alın daha iyi ;

O kasanın hava akışı çok kötü. İçindeki PSU'yu da yazmamışlar. Büyük ihtimal Dark marka PSU vardır içinde. Önermem. 800 TL'yi kesinlikle hak etmeyen bir ürün. Bunu alın daha iyi ;
Gerçekten gayet güzel bir kasa ve psu fiyatı da gayet uygun aklıma yattı bu şimdilik
Hard disk bi gelsin kasayı da sipariş edicem

Yeni konular

Geri
Yukarı