R3 1200 ve GTX 750 Ti sistem nasıl?

O fiyata niye A320? B450M S2H alınıyor? PSU berbat. Kasa giriş seviyesi, M.2 SSD de bilinmeyen markadan alman çok iyi olmuş.

Dostum açıkçası berbat olmuş. 3150 TL’ye RX 560 ve i3 10100F toplanıyor. 3000 TL’ye çok daha düzgün Ryzen 5 3400G toplanıyor.

Hocam genel olarak ne söyleyebilirsiniz bilgisayar hakkında. Hızı nasıl sizce Discord açıkken oyun oynayabilir miyim? Kaç tane uygulama açıkta kalabilir.

Arkada Discord'da görüşme açıp CS:GO ya girip güzel maçlar atabilirsin kaç uygulama açıkta kalabilir pek bir şey diyemem ama arkada YouTube'dan müzik dinleyebilirsin.

Alınmaz.

900 liraya 750Ti yerine ikinci el GTX1050Ti/780Ti/960 alın.
@370423

Anlamadım, o kartların hepsi aynı fiyata daha fazla performans veriyor.
Aldım diyorum hocam .d ve şuan son derece memnunum LoL'de en yüksekte tflerde 150 fps.
Allah herkese nasip etsin 15 yaşındayım sanayide çalıştım.Emek teriyle 4 ayda aldım arkadaşlar.Allah tüm herkese nasip etsin daha iyilerini.

Son düzenleme:
Aldım diyorum hocam .d ve şuan son derece memnunum LoL'de en yüksekte tflerde 150 fps.
Allah herkese nasip etsin 15 yaşındayım sanayide çalıştım.Emek teriyle 4 ayda aldım arkadaşlar.Allah tüm herkese nasip etsin daha iyilerini.
Dostum, almadan önce söyleseydin keşke. Aynı performansı veren ama çok daha iyi sistemler toplanıyor o fiyata. Hatta performans olarak daha iyileri toplanabilirdi birkaç indirimi takip edersen.

Neyse, hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı