R3 1200AF ve GT 1030 sistem alınır mı?

darkhourss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, herkese selam iyi günler dilerim. Teknobiyotik A2 AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GT1030 2GB, 8GB DDR4 Ram, 240GB SSD Oyun Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bu siteden böyle bir hazır sistem alacağım sizce nasıl? Her şeyi uygun mu? Tam mı? Ne düşünüyorsunuz? Ve monitör olarak da Power Boost 18,5" Pb-m1850v M1850v 1366x768 - 75hz Vga Monitör | Trendyol bunu almayı düşünüyorum. Sizce nasıl olur? Düşünceleriniz neler? Kasa ve monitör uyumlu olur mu? İyi bir şekilde çalışır mı? Pek anlamadığım için yardımcı olmanızı istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, herkese selam iyi günler dilerim. Teknobiyotik A2 AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GT1030 2GB, 8GB DDR4 Ram, 240GB SSD Oyun Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bu siteden böyle bir hazır sistem alacağım sizce nasıl? Her şeyi uygun mu? Tam mı? Ne düşünüyorsunuz? Ve monitör olarak da Power Boost 18,5" Pb-m1850v M1850v 1366x768 - 75hz Vga Monitör | Trendyol bunu almayı düşünüyorum. Sizce nasıl olur? Düşünceleriniz neler? Kasa ve monitör uyumlu olur mu? İyi bir şekilde çalışır mı? Pek anlamadığım için yardımcı olmanızı istiyorum.

Sistem bomba taşıyor. İsterseniz imzadaki en doğru PSU seçimi bloguma gidebilirisiniz. Ayrıca GT 1030 artık sıfır olarak alınacak bir kart değil. 2 elden o fiyata RX 570 sistem toplayabilirsiniz.👍
Ayrıca monitör çöp.Powerboost gerçekten alınacak bir firma değil.Biraz daha para vererek bu muhteşem monitörü alabilirsiniz:Philips 242V8A 23.8" 4ms 75Hz Freesync DP-HDMI+VGA IPS Gaming Monitör - incehesap.com panele sahip 75hz 4ms.

Son düzenleme:
Kardeşlerim ben bugün aldım ve bu mesajları görmedim. AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GT1030 2GB, 8GB DDR4 Ram, 256GB SSD 21.5" 75Hz Monitörlü Oyun Bilgisayarı - Monitörlü Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bu sistemi aldım ve kasayı Dark Diamond Pro 4x12'ye yükseltmiştim. Hep dizüstü kullandığım için ilk defa masaüstü kullanacağım. Ve ondan dolayı hazır sistem almak istedim kasanın içine nereye ne koycağımı bilmediğim için. Ben zaten LoL, ve CSGO oynuyorum ve bunlardan da iyi fps ve iyi bir oyun performansı alırım ve uzun ömürlü gider bence bana ben çok yıpratacak değilim. Ve bence bu oyunlar için fazla ve iyi bilgisayar tabii sizin kadar iyi bilmiyorum yanlışım varsa kusura bakmayın. Birde ben kasa ve monitör'ü bağlamaya baktım kasam da ve monitörüm de HDMI girişi var. Ben Kasa ve Monitör'ü HDMI ile bağlasam, Güç kablosunu da sadece Kasa ve Prize taksam çalışır ve iyi bir şekilde kullanırım değil mi? Belki çok kolay iş bunu yapmak ama bilmediğim için soruyorum cevaplarsanız çok teşekkür ederim kardeşlerim.

Ben bu sistemi alırdım. APU sistem GT1030 ile aynı performansı sergiliyor. 1000TL'ye ikinci el RX570 ekran kartı denk getirilip koyulursa 16 GB sistemde RAM var zaten tadından yenmez.

Hocam o kadarına param yetmedi bunu zor alabildim zaten. Psu ve ssd’yi daha sonra değiştiririm ancak şuanlık iyi bir şekilde kullanabilirim değil mi? Ve psu bomba ve ssd niye sorunlu bunların böyle olması ne gibi şeylere yol açar? Bilmiyorum da.

Peki hocam bu bilgisayarı ben sadece lol ve csgo arada sırada işlerim olursa kullancam. Uzun vadede çıkarırsa sıkıntı çok fark olur mu? Yani çok büyük sıkıntı yaşar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı