R3 1300X - GTX 1050Ti sistem yükseltme

SSD+kasa siparişini demin verdim. Ekran kartında stok bekliyorum. Kendim bayisi olduğum yerden alıyorum parçaları. Şu an stok yok. 1660 Super alacağım.
Afedersin hocam, anakartın a320 oldugunu unutmuşum seninde bildiğin üzere m.2 yuvası yok. Ayrıca Hangi 1660superi alacaksın acaba merak ettim linki atabilir misin?

Çünkü şu anki ekran kartından daha güçlü. Çift fanlı almayıp arttıracağı miktar ile RAM ekleyebilir.
Vay vay Phoenix efendiye bak hele, bu testte 80 dereceyi sahiden geçmiyor :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle işlemcinizi , ekran kartınızı satın. Sonra işlemci olarak R5 1600 , Ekran kartı olarak 2. el RX 570 alın. Anakart değiştirin B450 alın ram olarak ise şuan kullandığınız Ramın aynısını alın.

Öncelikle işlemciyi satın ve Ryzen 5 1600 AF alın, sonra anakart değişin B450 S2H alın, sonra 2.ci elden ekran kartı olarak da RX 570 4 GB alın biraz pazarlık yaparsanız 1000 küsur civarına gelir [öğrenciyim şuyum buyum bahanesiyle]

1000 liraya kimse RX570 satmaz 2 bin aşağısına yok 2500 hatta.
Afedersin hocam, anakartın a320 oldugunu unutmuşum seninde bildiğin üzere m.2 yuvası yok. Ayrıca Hangi 1660superi alacaksın acaba merak ettim linki atabilir misin?
M2 yuvası var bu arada anakartta ve 4 ram slotu var anakart değişimine çokta gerek yok overclok yapacağını da düşünmüyorum. Ram yükseltmesi + M2 SSD alabilir şimdilik ekran kartı piyasası düşünce ekran kartı değiştirebilir. İşlemciyi satıp 500'e 500 ekleyip 1600 AF alabilir.

M2 yuvası var bu arada anakartta ve 4 ram slotu var anakart değişimine çokta gerek yok overclok yapacağını da düşünmüyorum. Ram yükseltmesi + M2 SSD alabilir şimdilik ekran kartı piyasası düşünce ekran kartı değiştirebilir. İşlemciyi satıp 500'e 500 ekleyip 1600 AF alabilir.
Hocam bir ilan vardı 1500 TL idi, satılmış.

M.2 yuvası var bu arada anakartta ve 4 RAM slotu var anakart değişimine çok da gerek yok overclock yapacağını da düşünmüyorum. RAM yükseltmesi + M.2 SSD alabilir şimdilik ekran kartı piyasası düşünce ekran kartı değiştirebilir. İşlemciyi satıp 500'e 500 ekleyip 1600 AF alabilir.

OC ile uğraşmam. Şu an yetiyor fakat yapacak durum varken yapayım diyorum. Elimde 1 adet daha aynı anakarttan var.2. sistemi toplayacağım. Bu ekran kartını ona takacağım veya elimde RX 560 var onu takacağım. Oynadığım oyunlar genellikle Valorant-PUBG-Apex-Warzone(drop giriyor RAM alacağım :D)

Yeni konular

Geri
Yukarı