R3 2200G APU Hazır Sistem Alınır mı?

Ertuncaknc

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistemin aynısını toplamayı düşünüyordum ama Dark F40 kasa koyacaktım. Fiyat olarak aynı fakat PSU ve kasa farklı SSD eklediğimde 150 lira fazla olacak direk toplu şekilde almak mantıklı mıdır sizce?
BA805BA2-C87D-4284-8E20-1EC1031F7608.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna o parayı vereceğine itopuadan topla bu sitelere fazla güvenme sana nesli düşük işlemci veriyorlar

Apu sistemler düşük bütçe ile bilgisayar toplamak isteyenler için ideal.bütçe oluşunca uygun bir ekran kartı eklenince gayet güzel olur. Ancak yakın zamanda ekran kartı almayı düşünmüyorsanız kesinlikle ram i dual channel olarak almalısınız.

Apu sistemler düşük bütçe ile bilgisayar toplamak isteyenler için ideal.bütçe oluşunca uygun bir ekran kartı eklenince gayet güzel olur. Ancak yakın zamanda ekran kartı almayı düşünmüyorsanız kesinlikle ram i dual channel olarak almalısınız.
Test videolarını izlemeden konuşuyorsun. 2200 g 1200 e göre daha kaliteli ve oyuna göre tasarlanmış 2 ekran kartı bir

Dostum hayırdır sen neden bahsediyorsun.ben ne 2200 Den bahsettim ne 1200 den ne de bir kıyaslama yaptım. Anlamıyorum ne demek istediğini
Yanlış şeyler söylüyorsun

Ryzen 3 2200G bütçe dostu bir APU işlemci bünyesinde GTX1030 a eşdeğer vega ekran kartı barındırıyor. Ayrıca stok fan da olduğu için ekstra masrafı yok. Ama dikkat etmen gereken husus rami tek 8 GB değil de 2x4 GB olacak şekilde alıp kullanman. Yoksa oyunlarda ciddi fps düşüşleri yaşarsın. Ayrıca ramin en az 2 GB ını ekran kartı tüketeceği için ramimiz ve frekansı yüksek olmalı mümkünse 2x8 GB ve 3000 mhz ...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izle istersen.

Sistem fiyatına göre güzel açıkçası. Bu sisteme yakın teknobiyotikte'de bir sistem var kasası F40 onun ve RAM olarka tek slot 8 GB 3000 Mhz var. Bu incehesaptaki sistemde ise 2x4 3000 Mhz RAM var kısa vadede çok daha iyi ve performanslı ama anakartın 2 RAM slotu var ilerde takviye yapamıyacan. Birde incehesaptaki PSU Nagas marka ilk defa duydum 400 W sertifikasız ilerde sıkıntı çıkarabilir ekran kartı aldımı.

2x4 kingston hyperx var 3000mhz bence ideal
Ryzen 3 2200G bütçe dostu bir APU işlemci bünyesinde GTX1030 a eşdeğer vega ekran kartı barındırıyor. Ayrıca stok fan da olduğu için ekstra masrafı yok. Ama dikkat etmen gereken husus rami tek 8 GB değil de 2x4 GB olacak şekilde alıp kullanman. Yoksa oyunlarda ciddi fps düşüşleri yaşarsın. Ayrıca ramin en az 2 GB ını ekran kartı tüketeceği için ramimiz ve frekansı yüksek olmalı mümkünse 2x8 GB ve 3000 mhz ...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izle istersen.
2x4 hyperx 3000mhz var şuan 2x8 toplayacak bir bütçem maalesef yok en kısa sürede de ekran kartı almayı düşünüyorum rx580 yahut 1050 ti
Sistem fiyatına göre güzel açıkçası. Bu sisteme yakın teknobiyotikte'de bir sistem var kasası F40 onun ve RAM olarka tek slot 8 GB 3000 Mhz var. Bu incehesaptaki sistemde ise 2x4 3000 Mhz RAM var kısa vadede çok daha iyi ve performanslı ama anakartın 2 RAM slotu var ilerde takviye yapamıyacan. Birde incehesaptaki PSU Nagas marka ilk defa duydum 400 W sertifikasız ilerde sıkıntı çıkarabilir ekran kartı aldımı.
400w 80+ bronz ekran kartı almaya bütçem yettiği zaman biraz daha ekleyip tek sekiz veya 16 1 ini çıkarıp ekleyeceğim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı