R3 2200G APU sistem performansı

İşletim sistemi
Windows 10

Marik Ishtar

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuyu APU toplamak isteyen merak eden arkadaşlar için açıyorum.
  • Sistem: AMD Ryzen 3 2200G.
  • Corsair DDR4 2666MHz 8 GB RAM. (Single)
  • ASUS Prime A320M-F
  • 240GB SSD.
Oynadıklarım: CS:GO, Assassin's Creed Unity, Valorant, Hearts of Iron IV, Genshin Impact. Euro Truck Simulator 2.

Performans: CS:GO ve Valorant çözünürlük 1280×720 düşükte 70-120, Hearts of Iron IV'de FPS bakamadım fakat bayağı akıcı geçiyor zaman belki SSD yüzündendir, diğerlerinde yine bakamadım fakat YouTube var hazırda isteyen bakabilir ben deneyimlerini fikirlerimi söylemek istiyorum. Assassin's Creed düşükte yine gayet oynatıyor kasma vs. yok, Genshin de aynı şekilde oynatıyor kasmadan. Single'da Euro Truck Simulator 2 de en yüksekte kasmadan oynadım.

Kullanıcı olarak fikrim: Ben Single RAM kullandığım için daha az performans var o yüzden beni bunlar gayet mutlu etti ve gayet oynatıyor gündelik sıkılınca oyunları çok grafik bağımlısı değilseniz düşük de oynarım diyorsanız iyi yine ama bir 8 GB RAM daha alınırsa daha da gayet akıcı olur durumunuz yoksa 4+4 şeklinde yine benimkinden çok verim alırsınız.
Bu konuyu APU toplamak isteyen merak eden arkadaşlar için açıyorum.
  • Sistem: AMD Ryzen 3 2200G.
  • Corsair DDR4 2666MHz 8 GB RAM. (Single)
  • ASUS Prime A320M-F
  • 240GB SSD.
Oynadıklarım: CS:GO, Assassin's Creed Unity, Valorant, Hearts of Iron IV, Genshin Impact. Euro Truck Simulator 2.

Performans: CS:GO ve Valorant çözünürlük 1280×720 düşükte 70-120, Hearts of Iron IV'de FPS bakamadım fakat bayağı akıcı geçiyor zaman belki SSD yüzündendir, diğerlerinde yine bakamadım fakat YouTube var hazırda isteyen bakabilir ben deneyimlerini fikirlerimi söylemek istiyorum. Assassin's Creed düşükte yine gayet oynatıyor kasma vs. yok, genshin de aynı şekilde oynatıyor kasmadan. Single'da Euro Truck Simulator 2 de en yüksekte kasmadan oynadım.

Kullanıcı olarak fikrim: Ben Single RAM kullandığım için daha az performans var o yüzden beni bunlar gayet mutlu etti ve gayet oynatıyor gündelik sıkılınca oyunları çok grafik bağımlısı değilseniz düşük de oynarım diyorsanız iyi yine ama bir 8 GB RAM daha alınırsa daha da gayet akıcı olur durumunuz yoksa 4+4 şeklinde yine benimkinden çok verim alırsınız.

Uzun zaman sonra yeni denediğim oyun olan Mortal Kombat en düşük ayarlar 1280x720 35FPS.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı