R3 2200G için ekran kartı önerisi

Bütçe
2500-3000

Bavekal

Femtopat
Daha fazla  
  • R3 2200G.
  • Gigabyte A320M S2.
  • 240GB SSD.
  • 2x8 Patriot 3200 MHz RAM.
  • Bir sistemim var. Kasam 3 fanlı Power 500 watt.
Ekran kartı eklemek istiyorum. Bütçem 2500-3500 arası. İkinci el olarak hangi ekran kartına yönelmem benim için faydalı olur aydınlatan olursa çok sevinirim. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hem marka kötü hem de 4gb VRAM çok içime sinmiyor. 2. El alacağım şu an msı rx570 armor 8gb buldum bir tane. Sizce sistemim için bir sorun çıkarır mı PSU kaldırır mı veya anakartla vesaire uyumlu olur mu. Çok anlamıyorum ondan böyle sorular yöneltiyorum kusuruma bakmayın

Üstadlarım yaptığım araştırmalar sonucu zaten 8 GB VRAM gerektiğinde RX570'in gücünün yetemeyeceği kanısına vardım. Kullandığım monitör 1080p ve bu çözünürlükte orta-bazen yüksek ayarlarda oyun oynamayı amaçlayarak ekran kartı almayı planlamıştım. İnternetten araştırdım Sapphire 6500XT o.c benim alacağım eski kullanılmış ekran kartlarıyla neredeyse aynı fiyatta. Muhtemelen sıfırına yöneleceğim. Kılavuzunda da minimum 400watt PSU diyor. O da hallolmuş oldu. Öneri ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Yine de tavsiye vermek isteyen olursa dinlerim sizleri. İyi sosyaller.

Geri
Yukarı