R3 2200G ile GTX 1650/1650S Darboğaz Olur Mu?

Video'da GTA 5 bölümünü açarsanız işlemcinin %90-100 arası gidip geldiğini ekran kartının ise %75-80 arasında olduğunu görebilirsiniz.
Kısa vadede sorun olmayabilir ancak yükseltme şart.
Evet onları fark ettim ama 2 en geç 3 aya yeni işlemci alacağım için biraz görmezden gelinebilir diye düşünüyorum. 2-3 ayda bir sorun çıkmaz herhalde.
İşlemci olarak R3 3300X veya R5 2600 düşünüyorum yeterli olurlar değil mi?

Evet onları fark ettim ama 2 en geç 3 aya yeni işlemci alacağım için biraz görmezden gelinebilir diye düşünüyorum. 2-3 ayda bir sorun çıkmaz herhalde.
İşlemci olarak R3 3300X veya R5 2600 düşünüyorum yeterli olurlar değil mi?

Dediğim gibi idarelik alınabilir. Sorun çıkartmaz. Dediğiniz 2 işlemcide rahat bir şekilde besler. R3 3300X FPS olarak daha önde ancak çekirdek sayısı daha az onun kararı size kalmış isterseniz onun için konu açabilirsiniz veya açılmış konulara bakarak fikir edinebilirsiniz. Benim düşüncem yayın veya render gibi işlerle uğraşmayıp sadece oyun oynayacaksınız önerim R3 3300X.

Dediğim gibi idarelik alınabilir. Sorun çıkartmaz. Dediğiniz 2 işlemcide rahat bir şekilde besler. R3 3300X FPS olarak daha önde ancak çekirdek sayısı daha az onun kararı size kalmış isterseniz onun için konu açabilirsiniz veya açılmış konulara bakarak fikir edinebilirsiniz.
Tamam anladım. Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı