R3 2200G RX 570 sistem ile FIFA 23'te kaç FPS alırım?

Lessrade

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba FIFA 23 alacağım ama kaç FPS alacağımı merak ediyorum iki sistem için bunu soruyorum.
1.sistem
AMD Ryzen 3 2200G RX 570 4 GB 8 GB RAM.
2.sistem
AMD Ryzen 5 2400G GTX 1060 3GB 8 GB RAM.

2. sistemden çok bir şüphem yok ama 1. sistem daha önemli çünkü kız arkadaşımın sistemi birlikte FIFA oynamak istiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba FIFA 23 alacağım ama kaç FPS alacağımı merak ediyorum iki sistem için bunu soruyorum.
1.sistem
2.sistem

2. sistemden çok bir şüphem yok ama 1. sistem daha önemli çünkü kız arkadaşımın sistemi birlikte FIFA oynamak istiyoruz.

RAM yüzünden drop yenebilir. Onun harici 60FPS oynatır. Yani ben oynuyorum açıkçası.

1.sistem
2.sistem

Hocam 60 üstü alırsınız 2 sistemde de.

YouTube'da araştırdığımda falan 60 FPS altı gösteriyor 1.sistem için.

RAM yüzünden drop yenebilir. Onun harici 60FPS oynatır. Yani ben oynuyorum açıkçası.

Drop çok olur mu ya da yenilse bile düzeltilir mi?
Büyük ihtimalle size tekrardan yazacağım nasıl yaptınız diye.

YouTube'da araştırdığımda falan 60 FPS altı gösteriyor 1.sistem için.

Bende 2200G RX570 var 16 GB RAM ile birlikte 60+FPS oynayabiliyorum sadece ara sahnelerde 45'e düşüyor ki bu oyunda 30FPS bile kasma yapmıyor.

Drop çok olur mu ya da yenilse bile düzeltilir mi?
Büyük ihtimalle size tekrardan yazacağım nasıl yaptınız diye.

Çok fazla drop olmaz diye düşnüüyorum açıkçası.

Aga şimdi aldık indirdik yedeklere girerken bir kasma oluyor ama oyunda sorun yok biraz daha rahatlatmak için ne yapmamız lazım.
Bu arada Online girince kasıyor çözüm söyleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Aga şimdi aldık indirdik yedeklere girerken bir kasma oluyor ama oyunda sorun yok biraz daha rahatlatmak için ne yapmamız lazım.
Bu arada Online girince kasıyor çözüm söyleyebilirsiniz.

Çözünürlüğü düşürün hocam 1280-720 oyna ya da iyi performans alana kadar dene tek tek çözünürlükleri grafik ayarlarını düşür aklıma başka bir şey gelmiyor maalesef.

Geri
Yukarı