R3 2200G RX 570 sistem ne kadar eder?

Vallahi artık dayanamadım uçuk fiyatlı her şeye "sıfırını daha ucuza bulunca bedava oluyor mu" diye soruyorum ve engelleniyorum. İyi de oluyor fahiş fiyatlı insanlara ne gerek var yahu.

Mesela benim sistemimi kendim 7.2K'ya maal ettim. satarken 5.7K'dan satarım. Diğer 1650S sistemlere benzemez.

Hatta 8.3K'ya maal etmişim.

Sisteminizi bilmiyorum satarken haber verin 5.7'den alayım hocam inşallah 7200 lirayı trbx pcsine gömmemişsinizdir :D.

AMD Ryzen 5 3600XT | MSI Ventus GTX 1650S OC Edition | MSI B450M'A-PRO | G.Skill Ripjaws 2x8 3000MHz | Samsung 860 Evo 500 GB | GPGSM2NE8256GNTD | Cooler Master Masterliquid 240 Lite |High Power 400W | Zalman S4 Plus | Corsair AF120 White (2018) X4

HDD'de var sistemde. Kasanın yan kapağını temperli cam yaptım.

Neyse moderatörler celladımız olur şimdi. Ben sadece laf olsun diye söyledim şu an satmam zaten.

AMD Ryzen 5 3600XT | MSI Ventus GTX 1650S OC Edition | MSI B450M'A-PRO | G.Skill Ripjaws 2x8 3000MHz | Samsung 860 Evo 500 GB | GPGSM2NE8256GNTD | Cooler Master Masterliquid 240 Lite |High Power 400W | Zalman S4 Plus | Corsair AF120 White (2018) X4

HDD'de var sistemde. Kasanın yan kapağını temperli cam yaptım.

Neyse moderatörler celladımız olur şimdi. Ben sadece laf olsun diye söyledim şu an satmam zaten.

Bu sistem nasıl 8.3K'ya maal oldu 🤔?

Bu sistem nasıl 8.3K'ya maal oldu 🤔?

Corsair Air Series AF120 S Pack CO-9050079-WW 12 cm Kasa Fanı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (X4)
M.2'yi bulamadım 400₺ civarıydı.

Fiyatlarda iniş çıkış olmuş olabilir.

Bu her şeyin en ucuzu ama, temperli fakan da taktım. Tek yerden toplayınca o paraya geldi bana.

Son düzenleme:
İşin garibi ikinci el satış sitelerine baktığımda aşağı yukarı denk sistemler 4300-4500 liradan satılıyor. Üstelik bende markalı bileşenler varken onlar Frisby, Rampage, Gametech vs. kullanmış.
Tamam serbest piyasa diye bir şey var ama akıl ve vicdan diye de bir gerçek var.
Birilerine satabilirsin belki ama emin ol ederi o değil. Kaça almıştınız sistemi ve kaç aylık bir sistem?
İki sene oldu, bazı parçalar daha geç olduğu için garantisi var. Sadece Kasa olarak 4000’e mâl olmuştu bana. Mesela bu da çok garip. Ben topladığımda 1 Dolar = 3,96 TL olmasına rağmen 8 GB bellekler 500 liradan pahalıydı. Şimdi dolar iki katı olmasına rağmen o bütçeye 2x8 satılıyor.

Açıkçası ben bu piyasada ederinin 3000 TL felan olduğunu düşünüyorum. Ama bunu sarı siteye 3000 TL’ye ilana koysam “kardeş hayırdır bir arızası mı var?” diye soranlar muhakkak olur. Durum o noktaya geldi artık.

İşin garibi ikinci el satış sitelerine baktığımda aşağı yukarı denk sistemler 4300-4500 liradan satılıyor. Üstelik bende markalı bileşenler varken onlar Frisby, Rampage, Gametech vs. kullanmış.
Tamam serbest piyasa diye bir şey var ama akıl ve vicdan diye de bir gerçek var.

İki sene oldu, bazı parçalar daha geç olduğu için garantisi var. Sadece kasa olarak 4000’e mâl olmuştu bana. Mesela bu da çok garip. Ben topladığımda 1 dolar = 3, 96 TL olmasına rağmen 8 GB bellekler 500 liradan pahalıydı. Şimdi dolar iki katı olmasına rağmen o bütçeye 2x8 satılıyor.

Açıkçası ben bu piyasada ederinin 3000 TL falan olduğunu düşünüyorum. Ama bunu sarı siteye 3000 TL’ye ilana koysam “kardeş hayırdır bir arızası mı var?” Diye soranlar muhakkak olur. Durum o noktaya geldi artık.

3000 değil. Adam 970'li sisteme 5000 istiyor. Sarı site ölümdür.

İki sene oldu, bazı parçalar daha geç olduğu için garantisi var. Sadece Kasa olarak 4000’e mâl olmuştu bana. Mesela bu da çok garip. Ben topladığımda 1 Dolar = 3, 96 TL olmasına rağmen 8 GB bellekler 500 liradan pahalıydı. Şimdi dolar iki katı olmasına rağmen o bütçeye 2x8 satılıyor.

Açıkçası ben bu piyasada ederinin 3000 TL falan olduğunu düşünüyorum. Ama bunu sarı siteye 3000 TL’ye ilana koysam “kardeş hayırdır bir arızası mı var?” Diye soranlar muhakkak olur. Durum o noktaya geldi artık.

3500 gibi bir şeye koyabilirsin 750 Ti sistemler 2800 olmuş civarı olmuş zaten hakkıdır. Zaten kolay satarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı