R3 2200G-RX 570 sisteme parça önerisi

kednye3

Centipat
Merhaba herkese günaydın.
PC Özelliklerim:
- AMD Ryzen 3 2200G
- RX 570 4 GB
- 240 GB SSD
- 8x2 16 GB 3000 MHz RAM
- Corsair Carbide Serisi Spec-Delta RGB 550W 80+ Tempered Glass Kasa

Şu anlık işlemcim ve ekran kartım bana yetiyor ama biraz daha sistemimi geliştirmek istiyorum. Kesinlikle hard disk alacağım ama en kararsız kaldığım konu fan sıvı soğutmanın bu işlemciye fazla olacağını söylediler. Biraz da kasamı aydınlatmak istiyorum işlemci soğutması olarak ne önerirsiniz C? Ok aşırı bir bütçem yok ve kasama uygun üst tarafına takmak için 2 adet fan önerisi yapabilir misiniz?

PC Özelliklerim:
- AMD Ryzen 3 2200G
- RX 570 4 GB
- 240 GB SSD
- 8x2 16 GB 3000 MHz RAM

Şu anlık işlemcim ve ekran kartım bana yetiyor ama biraz daha sistemimi geliştirmek istiyorum. Kesinlikle hard disk alacağım ama en kararsız kaldığım konu fan sıvı soğutmanın bu işlemciye fazla olacağını söylediler. Biraz da kasamı aydınlatmak istiyorum işlemci soğutması olarak ne önerirsiniz C? Ok aşırı bir bütçem yok ve kasama uygun üst tarafına takmak için 2 adet fan önerisi yapabilir misiniz?
İşlemci dışında herşeyi iyi duruyor. Tabi SSD eklenirse daha iyi olur. 480 GB sata eklerseniz çok rahat edersiniz.

PC Özelliklerim:
- AMD Ryzen 3 2200G
- RX 570 4 GB
- 240 GB SSD
- 8x2 16 GB 3000 MHz RAM

İşlemci dışında çok güzel bir sistem.
Çok fazla bir şey yapmaya gerek yok.

Geri
Yukarı