R3 2200G sistem alınır mı?

1Mobile2gam3

Hectopat
Bilgisayar alacağım fakat RAM, işlemci falan bunlardan pek anlamam. Aşağıda paylaştığım görselde sistemimde olmasını istediğim parçalar mevcut. Kısaca bu parçalardan oluşan sistem alınır mı? Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

Screenshot_20210805-175952_Chrome.jpg

Alınmaz. Bütçenizi söyleyin ona göre bir daha dizelim. Anakart çok abartı olmuş, güç kaynağı ve kasa kötü, monitör de pek iyi değil. İkinci el düşünüyor musunuz?

Oyun için topluyorsanız Xbox Series S alıp yanına 1080p 75 Hz bir monitör alın bence.
PC olması şart değilse tabii.
Series S'in yanına 1080p 75Hz monitör ekleyip Game Pass Ultimate ve 2TB taşınabilir HDD alırsanız iyi olur.

Alınmaz PSU berbat işlemci düşük bütçe söyleyin daha iyisini dizelim.

5000-6000 TL arası monitör dahil. Bu dediğim fiyatlara CS:GO Valorant The Forest ETS 2'yi rahat bir şekilde oynatacak bir sistem lazım açıkçası.

Oyun için topluyorsanız Xbox Series S alıp yanına 1080p 75 Hz bir monitör alın bence.
PC olması şart değilse tabii.
Series S'in yanına 1080p 75Hz monitör ekleyip Game Pass Ultimate ve 2TB taşınabilir HDD alırsanız iyi olur.

Hem oyun hem ders için topluyorum.
Alınmaz. Bütçenizi söyleyin ona göre bir daha dizelim. Anakart çok abartı olmuş, güç kaynağı ve kasa kötü, monitör de pek iyi değil. İkinci el düşünüyor musunuz?

5000-6000 TL arası monitör dahil.
Hocam güç bakımından dengesiz bir sistem oluşturmuşsunuz.
Dediğim gibi bu konularda yetersiz bilgiye sahibim.Sizlere danıştığım iyi olmuş

x2

4300 TL fiyatı var şuan olarak. Bu fiyata daha iyisinin toplanacağını sanmıyorum şuanki dönem için.

Geri
Yukarı