R3 2200G Sistem önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1800 TL bütçem var. Bilgisayarım bozulduğu için yeni parçalar almam lazım. Düşüncem Ryzen 3 2200G APU bir sistem toplamak. PSU 300W önerilerinizi bekliyorum. Eğer DDR3 bir anakart önerirseniz DDR3 8 GB RAM elimde var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte B450M-H
R3 2200G
Corsair Vengeance LPX 8 GB DDR4 3200 MHZ CL 16
Sandisk Ultra 240 GB SSD
High Power 400W 80+ Bronze
ve gözüne güzel gelen herhangi bir Micro ATX Kasa

Ek olarak bütçen fazlaysa, fan ve radyatör gibi şeyler önerebilirim.

Bütçeyi biraz aşman lazım. attığım ramdan 2 adet alırsan çift kanal ram olmuş olur veya 2 adet 4 gb ram de olabilir çünkü apularda çift kanal ramlar çok etkiliyo

Bütçeyi biraz aşman lazım. Attığım RAM'dan 2 adet alırsan çift kanal RAM olmuş olur veya 2 adet 4 GB RAM de olabilir çünkü APU'larda çift kanal RAM'lar çok etkiliyor.

Doğru APU sistemlerde çift kanal etkiliyor.

Merhaba arkadaşlar 1800 TL bütçem var. Bilgisayarım bozulduğu için yeni parçalar almam lazım. Düşüncem Ryzen 3 2200G APU bir sistem toplamak. PSU 300W önerilerinizi bekliyorum. Eğer DDR3 bir anakart önerirseniz DDR3 8 GB RAM elimde var.

Hocam 2200G işlemci DDR4 anakart destekliyor.
DDR3 bir RAM takamazsınız.

Hocam aferdesiniz de o kasa nedir?

Hocam o bütçeye zor işlemci tek başına 927 TL zaten.
2. el parçalara bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı