R3 2200G Sistem önerisi

350W PSU ile 3200G sistem kullanıyorum, herhangi bir sorun olmadı bende. 2. elden 40-50 TL'ye bir kasa bulmaya bak. Anakart olarak A320 al. Normalde önermem ama bütçen azmış. 1077 TL'ye 3200G al, aradaki farka değecektir. RAM'ı ilk başta 2x4 3000 ya da 3200MHz alabilirsin. SSD olarak Patriot Burst öneririm. Eğer bütçe sorunsa birkaç ay HDD ile kullanıp sonra SSD'ye geçebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Efe hocam 2 ci elde GTX 960'lı sistem alınır mı sizce

Uygun fiyata bulabilirseniz kaçırmayın derim yalnız Turbox gibi 4. nesil işlemciyi koyup insanları kazıklayan satıcılarda var dikkat edin derim.

350W PSU ile 3200G sistem kullanıyorum, herhangi bir sorun olmadı bende. 2. elden 40-50 TL'ye bir kasa bulmaya bak. Anakart olarak A320 al. Normalde önermem ama bütçen azmış. 1077 TL'ye 3200G al, aradaki farka değecektir. RAM'ı ilk başta 2x4 3000 ya da 3200MHz alabilirsin. SSD olarak Patriot Burst öneririm. Eğer bütçe sorunsa birkaç ay HDD ile kullanıp sonra SSD'ye geçebilirsin.
Hocam 50 liralık kasa yerine uzay montaş kurmak daha mantıklıdır 50 liralık dediğiniz kasalar anakartları yakmakta 1 numaradır.

Hocam o kasalar iyi hava almıyor Konu sahibi oyun oynarsa hava darlığı olacağı için o kasalarda anakart yanıyor. yan kapağı acarsa olmaz.
Hocam yan kapak açık kullanıyorum. Isınma konusunda apularda bir ısınma gözlemlemedim. Ama ön paneli söküp fanda takabilir. Yeri varsa uzay montajda kullanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı